3 Game Set (MEMONIMO+MISTIGLOOP+CHICKEN RUN GAME)
Tento set 3 hier vám ponúka zábavu pre vašich najmenších. Nájdete tu pexeso so zvieratkami z celého sveta, Čierneho Petra v podobe rybičiek (Piraňa) a preteky neposedných kuriatok (Kuriatka- Chicken game).  Francúzska firma Janod už od roku 1970 vyrába kvalitné, bezpečné a vkusné hračky a didaktické hry z dreva. Svoju dlhoročnou tradíciou si právom drží prvé miesto na francúzskom trhu v odvetví drevených didaktických a edukačných hračiek a hier. Používajú kvalitné francúzske drevo, ktoré je podstatou celej výroby a filozofie firmy. Pri svojej tvorbe sa Janod sústredí nielen na kvalitu a dizajn. Svoje hračky vyrába predovšetkým tak, aby boli priateľské, a aby podporovali a podnecovali detskú fantáziu a túžbu sa učiť.
Odporúčaný vek:
3 roky
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
25,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Tento set 3 hier vám ponúka zábavu pre vašich najmenších. Nájdete tu pexeso so zvieratkami z celého sveta, Čierneho Petra v podobe rybičiek (Piraňa) a preteky neposedných kuriatok (Kuriatka- Chicken game). 

Francúzska firma Janod už od roku 1970 vyrába kvalitné, bezpečné a vkusné hračky a didaktické hry z dreva. Svoju dlhoročnou tradíciou si právom drží prvé miesto na francúzskom trhu v odvetví drevených didaktických a edukačných hračiek a hier. Používajú kvalitné francúzske drevo, ktoré je podstatou celej výroby a filozofie firmy. Pri svojej tvorbe sa Janod sústredí nielen na kvalitu a dizajn. Svoje hračky vyrába predovšetkým tak, aby boli priateľské, a aby podporovali a podnecovali detskú fantáziu a túžbu sa učiť.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje