Puzzle

/ 98 produktov
Filter
Vek:
vyberte
Počet hráčov:
vyberte
1
4
Hracia doba do:
vyberte
15’
180’
Kolekcie
Cena do:
vyberte
3
90
Filter podľa:
Popis kategórie Puzzle

Na tomto mieste nájdete puzzle od tých najjednoduchších až po tie najnáročnejšie. V ponuke sú puzzle pre deti aj pre dospelých. Nemáme však len bežné puzzle, určite vás zaujmú 3D varianty , a to nielen pre dospelých.

Menšie deti majú rady veľké podlahové puzzle Giant Town Jigsaw (cesta - mesto), alebo rôzne variácie puzzle zvieratiek Wooden line: Fabio, Puzzle zvířatká. Dievčatá sa potešia z puzzle ako napríklad Fairy Tales (princezny a víly) alebo Disney princezné. Malých chlapcov zasa oslovia Rescue squad (Záchranári puzzle), Puzzle Baby Dopravné prostriedky.

Krásne drevené 3D puzzle nie sú len obyčajnými puzzle, ale je možné si ich vymaľovať, hrať sa s nimi, alebo si z nich urobiť peknú zbierku. Nájdete tam jednoduché puzzle zvieratiek ako labuť, krokodíl, žralok; dopravných prostriedkov napr. lietadlo, nákladné auto; ale aj náročnejšie puzzle rôznych svetových monumentov Eiffelova veža, Biely dom, Bratislavský hrad; dievčatá isto potešia puzzle jednotlivých izieb domu, ktoré môžete spojiť do jedného krásneho domčeka – kuchyňa, obývačka, študentská izba, atď.

Puzzle na solárny pohon naučia deti ako vlastne funguje slnečná energia napr. Bombardovacie lietadlo, Výstražné lietadlo. Niektoré 3D puzzle sú pohyblivé a fungujú na diaľkový ovládač napr. Traktor na diaľkové ovládanie alebo T-Rex veľký.

Každý milovník puzzle si u nás príde na svoje. Na našej webovej stránke nájdete  rôzne druhy puzzle s rôznymi témami, stačí si len popozerať alebo môžete využiť našu pomoc a obrátiť sa priamo na nás prostredníctvom mailu, telefónu, či webchatu.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje