Blog. Píšeme pre vás / 18 príspevkov

10.10.2019
10.10.2019 oslavuje iHRYsko 11te narodeniny! Už je to pár rokov, čo do seba zapadli dieliky skladačky a vzniklo to najhravejšie miesto na Slovensku. Všetko to začalo Vianocami, Lovcami a zberačmi, zamotala sa Alea Istropolitana a prišli majstrovstvá sveta v hre Carcassonne...
9.10.2019
Carcassonne a Ticket to Ride - obe patria medzi najrozšírenejšie rodinné hry. Majú už pár rôčkov, ale nezostarli, naopak, osvedčili sa. V mnohých partiách či rodinách patria medzi trvalo najhranejšie.
10.9.2019
Biela pastelka je zbierka na podporu nevidiacich. Stojí za ňou Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska, na ktorú nedá dopustiť náš Gabo. Gabo sa v herni iHRYska pohybuje už roky. Stal sa naším priateľom. A podelil sa o časť svojho príbehu aj s vami - o tom, ako slabozraký hráva hry. Jeho óbrceruzka, lupa či megakocka sú v herni známe. A jeho radosť z hrania tiež.
23.5.2019
Deň detí je v iHRYsku v znamení špeciálnych ponúk dvojičiek kartových hier a dvojičiek hlavolamov. A pre každého darček navyše, stačí...
5.4.2019
Pokémon prerelease... to je možnosť, ako si skúsiť novú edíciu týždne predtým, ako sa dostane do obchodov.
4.4.2019
Nová edícia kartovej hry Magic prináša Planeswalkera v každom balíčku. A v iHRYsku chystáme nielen predaj produktov, ale hlavne podujatia, kde nové kartičky budete môcť zažiť po prvýkrát.