Blog. Píšeme pre vás / 21 príspevkov

Ak chcete, aby vám zásielka od nás dorazila do Vianoc, spravte si objednávku do pondelka 16.12. (hry musia byť na sklade, dobre vyberajte). Osobný odber či nákup v predajniach je možný do pondelka 23.12. vrátane víkendov.
12.12.2019
Hravé podujatie s tisícom hier pre tisíce ľudí - veľmi sme sa s vami tešili, ďakujeme za návštevu.Hrali sa novinky i starinky, malí i veľkí, premýšľavci i vtipálkovia, rodiny, páry, partie... atmosféra bola skvelá aj vďaka desiatkam pomocníkov, vysvetľovačom hier.
29.11.2019
Mačka vo vreci je náš výmysel, ktorým vám radi spríjemníme hravé chvíle. A osviežime ich prekvapením - nebudete vedieť, čo presne vás čaká. A zároveň je mačka výhodná, každá zaručuje hry najmenej dvakrát tak hodnotné, než jej cena :)
10.10.2019
10.10.2019 oslavuje iHRYsko 11te narodeniny! Už je to pár rokov, čo do seba zapadli dieliky skladačky a vzniklo to najhravejšie miesto na Slovensku. Všetko to začalo Vianocami, Lovcami a zberačmi, zamotala sa Alea Istropolitana a prišli majstrovstvá sveta v hre Carcassonne...
9.10.2019
Carcassonne a Ticket to Ride - obe patria medzi najrozšírenejšie rodinné hry. Majú už pár rôčkov, ale nezostarli, naopak, osvedčili sa. V mnohých partiách či rodinách patria medzi trvalo najhranejšie.
10.9.2019
Biela pastelka je zbierka na podporu nevidiacich. Stojí za ňou Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska, na ktorú nedá dopustiť náš Gabo. Gabo sa v herni iHRYska pohybuje už roky. Stal sa naším priateľom. A podelil sa o časť svojho príbehu aj s vami - o tom, ako slabozraký hráva hry. Jeho óbrceruzka, lupa či megakocka sú v herni známe. A jeho radosť z hrania tiež.