O nás

iHRYsko vzniklo v roku 2008, keď Peťo zistil, že najlepší spôsob ako sa vyrovnať s tým, že na Slovensku so spoločenskými hrami nikto nič poriadne nerobí, je začať niečo robiť.

Od začiatkov s e-shopom a bytom plným krabíc (z dvojizbového bytu sa vďaka "priečkam z krabíc hier" pred Vianocami stal "8" izbový) cez prvý sklad, prvých pomocníkov a prvé podujatia s hrami až po súčasnosť je pre nás tým najdôležitejším potešiť ľudí hrami, ktoré sa im hodia.

iHRYsko je e-shop, predajňa a herňa v Bratislave, predajňa a herňa v Banskej Bystrici, veľkoobchod s množstvom partnerov po krajine, iHRYsko sú akcie po celom Slovensku, na ktorých si hry môžete zahrať. A už aj z malinkej časti vydavateľstvo - prinášame slovenské verzie hier, ktoré by nám v našom jazyku chýbali: Timeline Slovensko, Šibal Max, Žabky, Harry Potter - Boj o Rokfort, Obrana proti čiernej mágii, Psí park, Farební hladoši, Návrat smrťožrútov, Rokfortský školský pohár, Nádejný scenár...

Niečo si o nás prečítajte vo Forbes, či na Postoji (a starší článok), v SME alebo v Trende. Alebo si môžete pozrieť galérie našich herných akcií. Či sledovať naše videá, niektoré približujúce hry, ale mnohé "zo života".

No a ak nemôžete prísť do našich predajní, nechať si poradiť, ukázať hry, malou náhradou môžu byť naše živé vysielania: v utorky polhodinové poradne o 18tej (odporučíme hry na mieru), alebo každú sobotu o 11tej pred obedom predstavujeme novinky herného sveta a života s hrami na Slovensku. Na našej Facebookovej stránke.