Všehochuť / 7 príspevkov

Každý z nás teraz čelí výzvam, na ktoré nie je zvyknutý. Jednou z nich sú detváky, ktoré sú doma a chránime ich a staráme sa, ako vieme. iHRYsko malo na marec pripravenú ponuku pre školy a škôlky. No rozhodli sme sa presmerovať ju. Keď škôlka a škola nateraz sú doma, tak aj hry za super ceny pôjdu za deťmi.
Predajne iHRYska sú zatvorené. E-shop funguje naplno. Robíme všetko pre čo najmenšie riziko pre vás aj ihryskáčov. Zopár usmernení a informácií, aby vám hry dobre doputovali...
ZMENA: momentálne nemôže fungovať ani naše okienko. Koronavír považujeme za ohrozenie nás všetkých. Nemyslíme si, že je čas na paniku. Ale sme presvedčení, že je čas na opatrný prístup, na bezpečnosť, mysliac najmä na najviac ohrozených medzi nami. Preto po zatvorení herní iHRYska zavádzame "okienkový" predaj.
Poukázanie 2 percent z dane je milou možnosťou, ako sa zapojiť do dobrých, hodnotných vecí. Veľmi vás k tomu povzbudzujeme. Sú desiatky, stovky organizácií či združení, ktoré robia skvelú prácu a z kúskov našich daní vyskladávajú podporu vďaka ktorej je táto práca možná. Nájdite si jedno a pridajte sa!
Ak chcete, aby vám zásielka od nás dorazila do Vianoc, spravte si objednávku do pondelka 16.12. (hry musia byť na sklade, dobre vyberajte). Osobný odber či nákup v predajniach je možný do pondelka 23.12. vrátane víkendov.
29.11.2019
Mačka vo vreci je náš výmysel, ktorým vám radi spríjemníme hravé chvíle. A osviežime ich prekvapením - nebudete vedieť, čo presne vás čaká. A zároveň je mačka výhodná, každá zaručuje hry najmenej dvakrát tak hodnotné, než jej cena :)