A’Writhe: A Game of Eldritch Contortions
Zábavný twister s chápadlami! V A’Writhe: A Game of Eldritch Contortions sa hráči rozdelia do tímov - dvojíc. Jeden z dvojice je okultista a druhý je sám Prastarý. Prastarý sa musí krútiť a svoje chápadlá položiť na rozličné miesta v Arkhame. Vôbec to pre neho nie je jedoduché a na to, aby dosiahol potrebný vzorec, musí využiť chápadlá Prastarého z iného tímu.  Hra neobsahuje jeden hrací plán, ale pozostáva z 20 podložiek, ktoré uložíte na zem ako hraciu plochu. Namiesto vrtuľky v Twisteri sú v tejto vtipno-temnej hre karty vzorcov, ktoré vám určujú ako sa rozostaviť na podložkách. S touto hrou vás čaká veľa pokrútenej zábavy!  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
4-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
39,99 €
29,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zábavný twister s chápadlami! V A’Writhe: A Game of Eldritch Contortions sa hráči rozdelia do tímov - dvojíc. Jeden z dvojice je okultista a druhý je sám Prastarý. Prastarý sa musí krútiť a svoje chápadlá položiť na rozličné miesta v Arkhame. Vôbec to pre neho nie je jedoduché a na to, aby dosiahol potrebný vzorec, musí využiť chápadlá Prastarého z iného tímu. 

Hra neobsahuje jeden hrací plán, ale pozostáva z 20 podložiek, ktoré uložíte na zem ako hraciu plochu. Namiesto vrtuľky v Twisteri sú v tejto vtipno-temnej hre karty vzorcov, ktoré vám určujú ako sa rozostaviť na podložkách. S touto hrou vás čaká veľa pokrútenej zábavy!

 

Parametre:
Počet hráčov:
4-6 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jay Treat
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje