Aargh!Tect
Zaujíma vás, ako sa pravekí ľudia doruzumievali? Poďte si to vyskúšať na vlastnej koži a zároveň si môžete zasúťažiť! Každý tím si zvolí jedného architekta, ktorý sa snaží dirigovať svoj tím tak, aby postavil stavbu podľa obrázka a to čo najrýchlejšie. Lenže pračlovečtina má iba veľmi obmedzené vyjadrovacie možnosti. Musíte si vystačiť so slovami ugungu, karungu, konguku, manungu, akungu a kaghingu. Naviac pochvala oki a k povzdychu aargh. A trochu pohybu k tomu. Ono sa ale taká bezmocnosť nad nechápavými pomocníkmi oveľa lepšie vyjadruje poriadnym úderom do hlavy pravekým kyjom. O túto možnosť nie ste ochudobnení. Kyj je síce iba nafukovací, takže je veľmi nepravdepodobné, že vašim nechápavým staviteľom ublížite, ale aj tak ich úder presvedčí, že by sa mali viac snažiť :). Ugg-Tect (Aargh!Tect) je vtipná a zábavná párty hra, ktorá vás bude učiť vzájomnej spolupráci (a to sa zíde aj v živote). No najmä si pri nej užijete more smiechu.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
29,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zaujíma vás, ako sa pravekí ľudia doruzumievali? Poďte si to vyskúšať na vlastnej koži a zároveň si môžete zasúťažiť! Každý tím si zvolí jedného architekta, ktorý sa snaží dirigovať svoj tím tak, aby postavil stavbu podľa obrázka a to čo najrýchlejšie. Lenže pračlovečtina má iba veľmi obmedzené vyjadrovacie možnosti. Musíte si vystačiť so slovami ugungu, karungu, konguku, manungu, akungu a kaghingu. Naviac pochvala oki a k povzdychu aargh. A trochu pohybu k tomu.

Ono sa ale taká bezmocnosť nad nechápavými pomocníkmi oveľa lepšie vyjadruje poriadnym úderom do hlavy pravekým kyjom. O túto možnosť nie ste ochudobnení. Kyj je síce iba nafukovací, takže je veľmi nepravdepodobné, že vašim nechápavým staviteľom ublížite, ale aj tak ich úder presvedčí, že by sa mali viac snažiť :).

Ugg-Tect (Aargh!Tect) je vtipná a zábavná párty hra, ktorá vás bude učiť vzájomnej spolupráci (a to sa zíde aj v živote). No najmä si pri nej užijete more smiechu.

Obsah hry:

2 sety stavebného materiálu - každý z 5tich veľkých drevených dielikov (žltý, zelený, modrý, červený a biely) a kartónového podstavca, 2 nafukovacie kyje, 2 prekladové tabuľky, 24 kariet projektov, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Walter Obert
Rok vydania:
2009
Užitočné odkazy:
Hodnotenie hry
dilli
1.11.2009
potrebujete sa odreagovať? Zvoľte túto hru. Staňte sa na chvíľu neandertálcom ovládajúcim niekoľko málo slov so všemocným kyjom (je iba nafukovací) a začnite stavať stavby podľa nákresu. Nemyslite si však, že to je ľahké. Podľa autora hry už neandertálci mali stavbyvedúcich a stavebných robotníkov. Užijete si kopec zábavy pri stavbe. Treba však dávať pozor, aby ste svojho robotníka \"pohladili\" vždy iba po vrchu hlavy a nie do tváre - to je totiž nepríjemné.
Prochi
17.3.2014
Mohol by som vam rozpravat aka je to zabava, ked sutazia 2 dvojice o to kto postavia lepsie monumenty, ale na tejto hre su dolezitejsie veci...dva velke nafukovacie kyjaky. Ked polozite stavebny kamen ste v napati, ci dostanete cukor, alebo bic. Ta ulava, ked nedostanete po hlave(nie vobec to neboli, ide skor o ocakavanie), alebo zabava, ked niekomu mate dat, proste idealne pre pary na vybitie napatia :D , no a samozrejme deti budu vykolajene z kyjakov
2 Hodnotenia
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje