Absolutely English
Zaujímavá výuková hra angličtiny. Vyrobená bola pre nemecký trh a preto asi 10 % kartičiek obsahuje podstatný text v nemčine. Avšak väčšina herných kariet je v angličtine (všetko podstatné na nich) a sú zamerané na rozvoj rôznych oblastí zvládnutia angličtiny. Popis v angličtine: The game contains more than 1.000 questions in 5 different levels, from beginner to advanced. There are also 5 different categories: vocabulary, grammar, phrases, general knowledge, and miscellaneous. A die determines which category a question is asked from. It shows five colours or a star (let's the player decide if he/she wants a grammar or vocabulary question). If the player answers the question correctly, he/she wins the card. Cards are collected until one player is ready for the grand finale: The player who is first to answer correctly here wins the game. The game can also be played in teams.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-16 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
25,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zaujímavá výuková hra angličtiny. Vyrobená bola pre nemecký trh a preto asi 10 % kartičiek obsahuje podstatný text v nemčine. Avšak väčšina herných kariet je v angličtine (všetko podstatné na nich) a sú zamerané na rozvoj rôznych oblastí zvládnutia angličtiny. Popis v angličtine:

The game contains more than 1.000 questions in 5 different levels, from beginner to advanced. There are also 5 different categories: vocabulary, grammar, phrases, general knowledge, and miscellaneous.

A die determines which category a question is asked from. It shows five colours or a star (let's the player decide if he/she wants a grammar or vocabulary question). If the player answers the question correctly, he/she wins the card. Cards are collected until one player is ready for the grand finale: The player who is first to answer correctly here wins the game.

The game can also be played in teams.

Parametre:
Počet hráčov:
2-16 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kelly James, Fay MacSween
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje