Adventure Island EN
Mohla to byť nádherná pokojná plavba na luxusnej lodi... Ale prišla búrka a vaša loď sa cestou do Indie potopila. Na pokraji všetkých svojich síl sa vám s trochou šťastia podarilo zachrániť a doplávali ste na brehy opusteného ostrova. Prekvapivo nemáte žiadne zranenia, ste len vyčerpaný a zronený. Ako sa dostanete z tohoto nehostinného opusteného ostrova? Alebo možno ostrov nie je opustený... Vašou úlohou je prežiť, preskúmať ostrov a nájsť spôsob ako sa dostať domov. Adventure Island je príbehom s viacerými časťami. Hráči musia spolupracovať a spoločne prežiť. Ich rozhodnutia ovplyvňujú samotný príbeh a priebeh hry. Jednotlivé ciele, ktoré sa vám podarí splniť odomkýnajú rôzne bonusy. Adventure Island obsahuje veľa komponentov a veľa miest na objavovanie a aj preto ho môžete hrať znovu a znovu.    
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
29,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Mohla to byť nádherná pokojná plavba na luxusnej lodi... Ale prišla búrka a vaša loď sa cestou do Indie potopila. Na pokraji všetkých svojich síl sa vám s trochou šťastia podarilo zachrániť a doplávali ste na brehy opusteného ostrova. Prekvapivo nemáte žiadne zranenia, ste len vyčerpaný a zronený. Ako sa dostanete z tohoto nehostinného opusteného ostrova? Alebo možno ostrov nie je opustený... Vašou úlohou je prežiť, preskúmať ostrov a nájsť spôsob ako sa dostať domov.

Adventure Island je príbehom s viacerými časťami. Hráči musia spolupracovať a spoločne prežiť. Ich rozhodnutia ovplyvňujú samotný príbeh a priebeh hry. Jednotlivé ciele, ktoré sa vám podarí splniť odomkýnajú rôzne bonusy. Adventure Island obsahuje veľa komponentov a veľa miest na objavovanie a aj preto ho môžete hrať znovu a znovu.

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michael Palm, Lukas Zach
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje