Adventures in the Forgotten Realms Collector Booster Box - Magic: the Gathering
Vydajte sa za dobrodružstvom do stratených kráľovstiev! Nová edícia Magic the Gathering je niečo na čo ste dlho čakali! Spája sa v nej čaro Magicu a príbehovosť z obľúbenej RPG hry Dungeons & Dragons. Na kartách sa objavia obľúbené kúzla a príšery z D&D! Čaká vás nezabudnuteľná hra, v ktorej spojíte nemožné a zmeníte to na magický D&D Magic the Gathering! Collector Booster Pack je rozširujúci špeciálny balíček edície Adventures in the Forgotten Realms, obsahujúci 15 kariet rôznej vzácnosti a prevedenia, ktoré nenájdete v klasických boostroch. Mal by obsahovať 5 Mythic alebo Rare kariet, 10 Common a Uncommon kariet, 1 foilový obojstranný token. Booster Box obsahuje 12 Collector Booster Packov. K Booster Boxu dostanete ako darček foil promo kartu Vorpal Sword.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
229,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vydajte sa za dobrodružstvom do stratených kráľovstiev!

Nová edícia Magic the Gathering je niečo na čo ste dlho čakali! Spája sa v nej čaro Magicu a príbehovosť z obľúbenej RPG hry Dungeons & Dragons. Na kartách sa objavia obľúbené kúzla a príšery z D&D! Čaká vás nezabudnuteľná hra, v ktorej spojíte nemožné a zmeníte to na magický D&D Magic the Gathering!

Collector Booster Pack je rozširujúci špeciálny balíček edície Adventures in the Forgotten Realms, obsahujúci 15 kariet rôznej vzácnosti a prevedenia, ktoré nenájdete v klasických boostroch. Mal by obsahovať 5 Mythic alebo Rare kariet, 10 Common a Uncommon kariet, 1 foilový obojstranný token. Booster Box obsahuje 12 Collector Booster Packov.

K Booster Boxu dostanete ako darček foil promo kartu Vorpal Sword.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2021
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje