Alchemists
Kým bude k dispozícií kompletne lokalizovaná verzia hry, priložíme Vám ku hre kompletný balík kariet v češtine. Pravidlá v češtine si môžete stiahnuť na stránkach vydavateľa.   ...ááá, konečne dorazil...môj nový kotlík...ten starý zhorel, ...ale kto by povedal, že ten škorpióní jed s extraktom ropuchy bude tak, tak..., nevadí, však už sa to vyvetralo, ...Konečne budem môcť dokončiť svoje experimenty. A potom uvidíte...Konečne zverejním svoje objavy a ukážem tým slávnym akademikom, že som najväčší a najlepší zo všetkých...Len dúfam, že sa nemýlim...opäť  V tejto inovatívnej deduktívnej hre sa hráči v úlohe alchymistov snažia zistiť aké esencie obsahujú jednotlivé ingrediencie. Veľkou zvláštnosťou a zároveň najinovatívnejším prvkom je, že hra využíva mobilnú aplikáciu (ktorá je zadarmo dostupná pre Android, Windows Mobile aj iOS), ktorá pre každú hru generuje unikátnu kombináciu ingrediencií a ich esencií, čo zabezpečuje, že každá hra bude iná.  Hráči počas hry miešajú rôzne ingrediencie, vyrábajú z nich elixíry, predávajú hrdinom, testujú ich na sebe, alebo študentoch a z výsledkov miešania sa snažia vydedukovať akú esenciu obsahuje tá ktorá ingrediencia. Svoje zistenia potom môžu zverejniť v podobe teórií, ktoré však protihráči môžu potvrdiť, alebo ich môžu vyvrátiť. Za správne teórie získavajú hráči body reputácie, za nesprávne ich strácajú. Body sa dajú získať aj z mocných artefaktov a z grantov, ktoré získavajú za zverejňovanie teórií.   
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
47,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Kým bude k dispozícií kompletne lokalizovaná verzia hry, priložíme Vám ku hre kompletný balík kariet v češtine. Pravidlá v češtine si môžete stiahnuť na stránkach vydavateľa.  

...ááá, konečne dorazil...môj nový kotlík...ten starý zhorel, ...ale kto by povedal, že ten škorpióní jed s extraktom ropuchy bude tak, tak..., nevadí, však už sa to vyvetralo, ...Konečne budem môcť dokončiť svoje experimenty. A potom uvidíte...Konečne zverejním svoje objavy a ukážem tým slávnym akademikom, že som najväčší a najlepší zo všetkých...Len dúfam, že sa nemýlim...opäť 

V tejto inovatívnej deduktívnej hre sa hráči v úlohe alchymistov snažia zistiť aké esencie obsahujú jednotlivé ingrediencie. Veľkou zvláštnosťou a zároveň najinovatívnejším prvkom je, že hra využíva mobilnú aplikáciu (ktorá je zadarmo dostupná pre Android, Windows Mobile aj iOS), ktorá pre každú hru generuje unikátnu kombináciu ingrediencií a ich esencií, čo zabezpečuje, že každá hra bude iná. 

Hráči počas hry miešajú rôzne ingrediencie, vyrábajú z nich elixíry, predávajú hrdinom, testujú ich na sebe, alebo študentoch a z výsledkov miešania sa snažia vydedukovať akú esenciu obsahuje tá ktorá ingrediencia. Svoje zistenia potom môžu zverejniť v podobe teórií, ktoré však protihráči môžu potvrdiť, alebo ich môžu vyvrátiť. Za správne teórie získavajú hráči body reputácie, za nesprávne ich strácajú. Body sa dajú získať aj z mocných artefaktov a z grantov, ktoré získavajú za zverejňovanie teórií. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Matúš Kotry
Rok vydania:
2014
Herné rozšírenia
Alchemists: The King's Golem
Skladom, odosielame čím skôr
24,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje