Android: Mainframe
Adroid: Mainframe je rýchla strategická hra z obľúbeného sveta Android, v ktorej sa hráči stanú počítačovými kriminálnikmi, prezývanými "runners". Pomocou sa kariet sa pokúste obsadiť čo najväčší priestor v sieti a nepustiť súperov "k moci". Centrálny počítač nadnárodnej banky Titan je napadnutý a tým pádom je ohrozené aj jej bohatstvo. Ideálny čas začať pracovať. Nie ste však jediný bežec, ktorý sa dozvedel o problémoch Titanu a teda nie ste jediný na ich serveri. Spúšťajte programy, meňte prístupy a získajte kontrolu nad mainframom. K dispozícii máte 90 oddielov a 75 programov, ktoré vám pomôžu stať sa cyberkriminálnikom budúcnosti. 
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
36,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Adroid: Mainframe je rýchla strategická hra z obľúbeného sveta Android, v ktorej sa hráči stanú počítačovými kriminálnikmi, prezývanými "runners". Pomocou sa kariet sa pokúste obsadiť čo najväčší priestor v sieti a nepustiť súperov "k moci".

Centrálny počítač nadnárodnej banky Titan je napadnutý a tým pádom je ohrozené aj jej bohatstvo. Ideálny čas začať pracovať. Nie ste však jediný bežec, ktorý sa dozvedel o problémoch Titanu a teda nie ste jediný na ich serveri. Spúšťajte programy, meňte prístupy a získajte kontrolu nad mainframom. K dispozícii máte 90 oddielov a 75 programov, ktoré vám pomôžu stať sa cyberkriminálnikom budúcnosti. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Jordi Gené, Gregorio Morales
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje