Android Netrunner - Council of the Crest
Council of the Crest je tretí Data Pack z cyklu Kitara Cycle pre kartovú hru Android: Netrunner LCG. Prináša 20 nových kariet, každú v troch kópiách (celkovo teda 60 kariet). Hra je v anglickom jazyku, ktorého znalosť je potrebná pre jej hranie, preto aj podrobnejší popis uvádzame v tomto jazyku: Council of the Crest introduces three copies of twenty-new cards to the world of Android:Netrunner focusing on the Sub-Sahran League, the efforts to build a second elevator connecting earth to the moon, and the conspiracies and corporate subterfuge underlining both.  In this pack you will find a powerful new virus , a pair of dueling currents, and a brand new NBN Identity, and much more.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
14,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Council of the Crest je tretí Data Pack z cyklu Kitara Cycle pre kartovú hru Android: Netrunner LCG. Prináša 20 nových kariet, každú v troch kópiách (celkovo teda 60 kariet).

Hra je v anglickom jazyku, ktorého znalosť je potrebná pre jej hranie, preto aj podrobnejší popis uvádzame v tomto jazyku:

Council of the Crest introduces three copies of twenty-new cards to the world of Android:Netrunner focusing on the Sub-Sahran League, the efforts to build a second elevator connecting earth to the moon, and the conspiracies and corporate subterfuge underlining both.  In this pack you will find a powerful new virus , a pair of dueling currents, and a brand new NBN Identity, and much more.

Obsah hry:
  • 60 kariet
Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje