Android
V 21. storočí ľudstvo vybudovalo prosperujúcu kolóniu na Mesiaci, pristálo na Marse a viedlo o neho vojnu, vytvorilo umelého človeka a inteligenciu, ale zločin sa stále nezmenil. Hráči v roli vyšetrovateľov brutálnej vraždy cestujú tmavými ulicami dystopického mesta New Angeles a snažia sa nielen chytiť vraha, ale aj rozpliesť sieť konšpirácií v pozadí zločinu. Počas cesty zavítajú aj na mesačnú kolóniu Heinlein, ktorú so Zemou spája obrovský vesmírny "výťah". Každého vyšetrovateľa však prenasleduje aj jeho temná minulosť a démoni. Je strata priateľov a ľudskosti privysoká cena za pravdu? A čo ak je pravda iba kaša nastavovaná korporáciami? Každý vyšetrovateľ má presne dva týždne na to, aby podstúpil skúšku svojho života a odhalil skutočné príčiny vraždy.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
180 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
49,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V 21. storočí ľudstvo vybudovalo prosperujúcu kolóniu na Mesiaci, pristálo na Marse a viedlo o neho vojnu, vytvorilo umelého človeka a inteligenciu, ale zločin sa stále nezmenil.

Hráči v roli vyšetrovateľov brutálnej vraždy cestujú tmavými ulicami dystopického mesta New Angeles a snažia sa nielen chytiť vraha, ale aj rozpliesť sieť konšpirácií v pozadí zločinu. Počas cesty zavítajú aj na mesačnú kolóniu Heinlein, ktorú so Zemou spája obrovský vesmírny "výťah". Každého vyšetrovateľa však prenasleduje aj jeho temná minulosť a démoni. Je strata priateľov a ľudskosti privysoká cena za pravdu? A čo ak je pravda iba kaša nastavovaná korporáciami?

Každý vyšetrovateľ má presne dva týždne na to, aby podstúpil skúšku svojho života a odhalil skutočné príčiny vraždy.

Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Autor:
Daniel Clark, Kevin Wilson
Rok vydania:
2008
Hodnotenie hry
Prochi
17.3.2014
Hned zo zaciatku ma prekvapilo, ze tato hra nie je kooperativna. Kazdy sa snazite usvedcit vopred tajne daneho podozriveho. System usvedcovania osob je bohuzial prilis piehladny, avsak s trochou snahy s upravou hry napr. umiestnovanim dokazov na vsetkych podozrivych(usvedcujuce, ocistujuce dokazy) by to nemal byt taky problem. Okrem toho, ze vysetrujete kazdy vrazdu sam za seba, ma vasa postava vlastne ciele a je len na vas ci ich dosiahne. Tymto stylom sa vasa postava vyvija pribehovo a v ziadnej inej hre som nevidel, tak prepracovany system, kde sa z jednej postavy moze stat skorumpovany policajt alkoholik, alebo hrdina policajtskeho zboru, alebo nieco medzi. Dalej si mozete zahrat za robota, ktory mozno najde v sebe svoju ludsku stranku, alebo najomnu lovkynu, ktora nevie ci sa dokaze dostat z dlhov, alebo slecnu s nadprirodzenymi schopnostami, ktore musi zvladnut inak ju privedu k sialenstvu a pod. Kazda z postav je jedinecna a hra sa za nu uplne inak. Len pre fajnsmekrov-kutilov, ktory si dokazu prisposobit hru a odomknut tak jej obrovsky potencial (najlepsi pribehovy rozvoj postavy).
1 Hodnotenie
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje