Animotion
Zábavná, bláznivá hra Animotion, plná hereckých výkonov, zvierat, príbehov a emócí, pre 3-8 hráčov, ktorým pri slove pantomíma nenabehne husia koža! Animotion má naozaj jednoduché pravidlá. Rozložíte šesť kariet zvierat a šesť kariet výrazov na hraciu dosku vedľa kariet s číslami 1-6. Hráč na ťahu hodí tajne dvoma kockami a následne prezrie karty zodpovedajúce hodnotám na kockách. Pantomímou sa snaží čo najšikovnejšie napodobniť ''vylosovanú'' kombináciu zvieraťa a výrazu. Čo to bude? Zamilovaný tchor? Ambiciózny mrož? Ten, kto ako prvý uhádne správnu kombináciu, spolu s imitátorom vyhráva kartu. Víťazom sa následne stáva hráč, ktorý nazbiera najviac kariet.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Jazyk hry:
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zábavná, bláznivá hra Animotion, plná hereckých výkonov, zvierat, príbehov a emócí, pre 3-8 hráčov, ktorým pri slove pantomíma nenabehne husia koža!

Animotion má naozaj jednoduché pravidlá. Rozložíte šesť kariet zvierat a šesť kariet výrazov na hraciu dosku vedľa kariet s číslami 1-6. Hráč na ťahu hodí tajne dvoma kockami a následne prezrie karty zodpovedajúce hodnotám na kockách. Pantomímou sa snaží čo najšikovnejšie napodobniť ''vylosovanú'' kombináciu zvieraťa a výrazu. Čo to bude? Zamilovaný tchor? Ambiciózny mrož?

Ten, kto ako prvý uhádne správnu kombináciu, spolu s imitátorom vyhráva kartu. Víťazom sa následne stáva hráč, ktorý nazbiera najviac kariet.

Obsah hry:

6 kariet čísel
51 kariet zvierat (obojstranné karty)
51 kariet výrazov (obojstranné karty)
1 karta Alfa zvieraťa
2 kocky
5 voľných kariet zvierat a výrazov, na vaše vlastné nápady (2x5)
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Bruno Faidutti, Nathalie Grandperrin
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje