Antike Duellum
Antike Duellum – je vlastne pôvodná hra Antike, ktorá je upravená pre hru dvoch hráčov. Obsahuje dva scénáre: Púnsku vojnu (Rím vs. Kartágo) a na druhej strane hracieho plánu je Perzská vojna ( Gréci vs. Peržania). Cieľom hry je čo najskôr získať deväť starovekých osobností (Kings, Scholars, Generals, Citizens, Navigators). To dosiahnete stavbou miest a chrámov, obsadzovaním území, na suchu i mori, vývojom rôznych technológií a samozrejme útočením na súperove mestá. Hra prináša mnohé úpravy a vylepšenia oproti pôvodnej hre, takže poskytuje väčšiu variabilitu, no pritom je jednoduchšia na hranie. 
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
75 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
23,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Antike Duellum – je vlastne pôvodná hra Antike, ktorá je upravená pre hru dvoch hráčov. Obsahuje dva scénáre: Púnsku vojnu (Rím vs. Kartágo) a na druhej strane hracieho plánu je Perzská vojna ( Gréci vs. Peržania). Cieľom hry je čo najskôr získať deväť starovekých osobností (Kings, Scholars, Generals, Citizens, Navigators). To dosiahnete stavbou miest a chrámov, obsadzovaním území, na suchu i mori, vývojom rôznych technológií a samozrejme útočením na súperove mestá.

Hra prináša mnohé úpravy a vylepšenia oproti pôvodnej hre, takže poskytuje väčšiu variabilitu, no pritom je jednoduchšia na hranie. 

Obsah hry:

74 drevených figúrok (24 galér, 24 legionárov, 12 chrámov, 12 diskov, 2 značky hráčov)

34 žetónov miest

12 žetónov mestských hradieb

54 kariet

žetóny mincí

2 špeciálne jednotky

pravidlá + rýchly prehľad
almanach

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
75 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mac Gerdts
Rok vydania:
2012
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje