Appaloosa Pony Race
Pripravte sa na napínavé preteky – štartovný výstrel práve zaznel! Prví závodníci sú už na trati. Prekonajú nasledujúcu prekážku alebo na nej niektorí z nich stroskotá? Komu sa podarí získať náskok? A predovšetkým, kto zvíťazí?  Napätie panuje do poslednej minúty! Táto závodná hra je o správnej taktike, odhadovaní protihráčov a tiež o umení blafovať. Používa podobný mechanizmus pohybu po hracej ploche ako výborné hry Korytnačie preteky alebo Camel Up. Hráči postupne umiestňujú žetóny s podkovami v hodnote 1-5 na farebné žetóny koní. Podľa toho, akú hodnotu podkovy hráč koňovi priradí, o toľko polí sa figúrka daného koňa posunie na hracej ploche. Hráči tak môžu hýbať všetkými figúrkami koní, nielen tým svojim. Ak by sa hráč skoro prezradil, za akú farbu hrá, mohol by sa stať terčom ostatných hráčov, ktorí by ho potom mohli zdržiavať. Pretekárska dráha totiž obsahuje rôzne políčka ako napríklad prekážky, ktoré môžu hráčov zdržať alebo ho dokonca prinútia cúvať. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
13,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pripravte sa na napínavé preteky – štartovný výstrel práve zaznel! Prví závodníci sú už na trati. Prekonajú nasledujúcu prekážku alebo na nej niektorí z nich stroskotá? Komu sa podarí získať náskok? A predovšetkým, kto zvíťazí?  Napätie panuje do poslednej minúty!

Táto závodná hra je o správnej taktike, odhadovaní protihráčov a tiež o umení blafovať. Používa podobný mechanizmus pohybu po hracej ploche ako výborné hry Korytnačie preteky alebo Camel Up. Hráči postupne umiestňujú žetóny s podkovami v hodnote 1-5 na farebné žetóny koní. Podľa toho, akú hodnotu podkovy hráč koňovi priradí, o toľko polí sa figúrka daného koňa posunie na hracej ploche. Hráči tak môžu hýbať všetkými figúrkami koní, nielen tým svojim. Ak by sa hráč skoro prezradil, za akú farbu hrá, mohol by sa stať terčom ostatných hráčov, ktorí by ho potom mohli zdržiavať. Pretekárska dráha totiž obsahuje rôzne políčka ako napríklad prekážky, ktoré môžu hráčov zdržať alebo ho dokonca prinútia cúvať. 

Obsah hry:
  • 24 dostičiek dostihovej dráhy
  • 6 žetónov poníkov
  • 6 dostičiek poníkov
  • 6 figúrok poníkov
  • 5 žetónov s podkovami
  • štartovná doštička
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Dominique Ehrhard
Rok vydania:
2014
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje