Aruba: Battle Race
Buď v cieli prvý za každú cenu! Pripravte sa na skutočný adrenalín. Ostrov Aruba sa na jeden deň premení na závodný okruh, aby privítal najlepších a najodvážnejších jazdcov. Na štarte stoja špeciálne upravené stroje, pripravené na najdrsnejšie automobilové preteky. Majú jediné pravidlo. Buď v cieli prvý za každú cenu.Rýchla hra plná taktizovania, nebezpečných manévrov, nárazov, havárií, záľudných trikov a bezohľadných útokov. Nebezpečná je nielen trať, ale hlavne súperi. Čakajú ťa preteky, na ktoré nezabudneš. Každý hráč sa snaží ako prvý prísť svojím automobilom do cieľa závodného okruhu. Hráči si môžu navzájom škodiť a používať všetky dostupné prostriedky na to, aby spomalili či vyradili ostatných na trati. Celá hra pozostáva z troch závodov; po každom z nich hráči získavajú body, ktorých súčet určuje aj celkového víťaza a ďalšie poradie.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
17,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Buď v cieli prvý za každú cenu!

Pripravte sa na skutočný adrenalín. Ostrov Aruba sa na jeden deň premení na závodný okruh, aby privítal najlepších a najodvážnejších jazdcov. Na štarte stoja špeciálne upravené stroje, pripravené na najdrsnejšie automobilové preteky. Majú jediné pravidlo. Buď v cieli prvý za každú cenu.
Rýchla hra plná taktizovania, nebezpečných manévrov, nárazov, havárií, záľudných trikov a bezohľadných útokov. Nebezpečná je nielen trať, ale hlavne súperi. Čakajú ťa preteky, na ktoré nezabudneš.

Každý hráč sa snaží ako prvý prísť svojím automobilom do cieľa závodného okruhu. Hráči si môžu navzájom škodiť a používať všetky dostupné prostriedky na to, aby spomalili či vyradili ostatných na trati. Celá hra pozostáva z troch závodov; po každom z nich hráči získavajú body, ktorých súčet určuje aj celkového víťaza a ďalšie poradie.

Obsah hry:
  • 1 hrací plán
  • 6 závodných áut
  • 6 kariet závodných áut
  • 66 akčných kariet
  • 33 žetónov víťazných bodov
  • 48 žetónov poškodenia
  • 10 kociek
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Petr Bělík
Rok vydania:
2014
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje