Atlandice
Atlantída sa potápa. Staňte sa jedným z posledných obyvateľov tohto bájneho mesta a zachráňe čo najviac pokladov skôr ako zasiahne matka príroda. Hodiny neúprosne odpočítavajú čas blížiaceho sa konca. Brány medzi jednotlivými lokáciami sú pokazené a otvárajú a zatvárajú sa náhodne, takže nazbierať čo najviac vecí bude naozaj náročné... V hre Atlandice si hráč vo svojom ťahu vyberia jednu z dostupných kociek, ktoré predstavujú brány. Kocka prenesie hráča na konkrétnu lokáciu, kde sa nachádzajú rôzne zdroje a efekty. Efekty môžu hráčovi pomôcť alebo poškodiť ostatným. Kto získa najviac zdrojov a prestíže, vyhráva.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
29,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Atlantída sa potápa. Staňte sa jedným z posledných obyvateľov tohto bájneho mesta a zachráňe čo najviac pokladov skôr ako zasiahne matka príroda. Hodiny neúprosne odpočítavajú čas blížiaceho sa konca. Brány medzi jednotlivými lokáciami sú pokazené a otvárajú a zatvárajú sa náhodne, takže nazbierať čo najviac vecí bude naozaj náročné...

V hre Atlandice si hráč vo svojom ťahu vyberia jednu z dostupných kociek, ktoré predstavujú brány. Kocka prenesie hráča na konkrétnu lokáciu, kde sa nachádzajú rôzne zdroje a efekty. Efekty môžu hráčovi pomôcť alebo poškodiť ostatným. Kto získa najviac zdrojov a prestíže, vyhráva.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-40 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Shaun Graham, Scott Huntington
Rok vydania:
2018
Hodnotenie hry
Lenka
24.2.2020
Príjemná, svižná hra s peknou grafikou a komponentmi.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje