Auto Blok
Pozor, pozor! Pred budovou banky parkuje podozrivé vozidlo, hlásený bol poplach. Červené športové auto. Obkľúčte ho a zablokujte všetky únikové cesty! V hre Auto Blok sa stávate veliteľom policajného zásahu. Vašou úlohou je skoordinovať policajné vozidlá tak, aby obkľúčili podozrivé červené auto a zabránili mu ujsť. V 60tich úlohách, od jednoduchých až po tie náročnejšie, môžu deti aj dospelí zažiť výzvu - len na vašej hlave záleží, či sa zločincovi podarí uniknúť, alebo nie.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
14,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pozor, pozor! Pred budovou banky parkuje podozrivé vozidlo, hlásený bol poplach. Červené športové auto. Obkľúčte ho a zablokujte všetky únikové cesty!

V hre Auto Blok sa stávate veliteľom policajného zásahu. Vašou úlohou je skoordinovať policajné vozidlá tak, aby obkľúčili podozrivé červené auto a zabránili mu ujsť. V 60tich úlohách, od jednoduchých až po tie náročnejšie, môžu deti aj dospelí zažiť výzvu - len na vašej hlave záleží, či sa zločincovi podarí uniknúť, alebo nie.

Obsah hry:

Hracia plocha, 4 budovy, 6 dielikov s policajnými autami, 1 dielik s červeným autom zločinca, brožúrka s pravidlami a 60timi zadaniami.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Raf Peeters
Rok vydania:
2008
Hodnotenie hry
jana
10.10.2011
11 ročný syn si autoblock už niekolkokrat prešiel a bráva si ho často aj ked niekam cestujeme vlakom ...šikovná a trvanlivá vecička... občas mu ho uchmatnem aj ja a zabávam sa s ním
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje