Azul: Mini
Azul: Mini je praktická, pohodlne prenosná verzia obľúbenej hry Azul, vďaka ktorej si môžete túto rodinnú klasiku zahrať takmer kdekoľvek! Balenie obsahuje praktickú plátenú taštičku na uľahčenie prenášania. Veľkým triumfom sú nové hráčske dosky, ktoré vďaka prevedeniu pomáhajú udržať dlaždičky na ich miestach. Ďalej sú tu nové posuvníky na bodovanie, odolné voči náhodnému pohybu. Samotné dlaždičky sú o niečo menšie, ako tie v klasickej verzii. Pravidlami sa samotná hra nelíši od prvého herného dielu. Rovnako ako vo "veľkej" verzii Azulu máte za úlohu vyzdobiť kráľovský palác Evora. Striedate sa v ťahoch, ťaháte si farebné dieliky zo spoločnej zásoby a ukladáte ich na svoju hernú dosku. Neskôr získavate body podľa toho, ako ste jednotlivé dieliky umiestnili do paláca. Extra body môžete získať za konkrétne vzory a celé sady. Dávajte si však pozor, nepoužité dieliky totiž spôsobujú stratu bodov. Víťazom sa neprekvapivo stáva hráč s najvyšším počtom bodov.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
27,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Azul: Mini je praktická, pohodlne prenosná verzia obľúbenej hry Azul, vďaka ktorej si môžete túto rodinnú klasiku zahrať takmer kdekoľvek!

Balenie obsahuje praktickú plátenú taštičku na uľahčenie prenášania. Veľkým triumfom sú nové hráčske dosky, ktoré vďaka prevedeniu pomáhajú udržať dlaždičky na ich miestach. Ďalej sú tu nové posuvníky na bodovanie, odolné voči náhodnému pohybu. Samotné dlaždičky sú o niečo menšie, ako tie v klasickej verzii.

Pravidlami sa samotná hra nelíši od prvého herného dielu. Rovnako ako vo "veľkej" verzii Azulu máte za úlohu vyzdobiť kráľovský palác Evora. Striedate sa v ťahoch, ťaháte si farebné dieliky zo spoločnej zásoby a ukladáte ich na svoju hernú dosku. Neskôr získavate body podľa toho, ako ste jednotlivé dieliky umiestnili do paláca. Extra body môžete získať za konkrétne vzory a celé sady. Dávajte si však pozor, nepoužité dieliky totiž spôsobujú stratu bodov. Víťazom sa neprekvapivo stáva hráč s najvyšším počtom bodov.

Obsah hry:

100 dielikov
4 herné dosky
9 dielikov výroby
4 ukazovače bodov
1 žetón prvého hráča
1 plátené vrecko
pravidlá hry 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michael Kiesling
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje