Bad Bones
Hordy kostlivcov napadli vaše mierumilovné kráľovstvo! Aby ste sa ubránili, musíte ich vytlačiť do susedných kráľovstiev, inak budete porazený. V tejto zábavnej hre hrajú všetci hráči simultánne na svojich herných doskách. Snažia sa vybudovať obranu proti nájazdom kostlivcov. Budujú pasce, posielajú svojich hrdinov a drakov do boja a hlavne ...snažia sa prežiť. Každé kolo pozostáva zo štyroch krokov: 1] Pohyb hrdinov a Boj2) Umiestnenie pascí3) Pohyb kostlivcov4) Príchod nových kostlivcov Každý krok vykonávajú všetci hráči súčasne, každý na svojej doske, čo výrazne urýchľuje hru a nedochádza ku prestojom ani vo väčšom počte hráčov. Dokonca môžete spojiť viacero kópií hry a hrať vo viac ako šiestich hráčoch. Pravidlá sú jednoduché a rýchlo sa vysvetlia. Naviac hra obsahuje viacero variant - základnú hru, pokročilú hru, kooperatívny mód a aj sólo mód.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
49,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hordy kostlivcov napadli vaše mierumilovné kráľovstvo! Aby ste sa ubránili, musíte ich vytlačiť do susedných kráľovstiev, inak budete porazený. V tejto zábavnej hre hrajú všetci hráči simultánne na svojich herných doskách. Snažia sa vybudovať obranu proti nájazdom kostlivcov. Budujú pasce, posielajú svojich hrdinov a drakov do boja a hlavne ...snažia sa prežiť.

Každé kolo pozostáva zo štyroch krokov:

1] Pohyb hrdinov a Boj
2) Umiestnenie pascí
3) Pohyb kostlivcov
4) Príchod nových kostlivcov

Každý krok vykonávajú všetci hráči súčasne, každý na svojej doske, čo výrazne urýchľuje hru a nedochádza ku prestojom ani vo väčšom počte hráčov. Dokonca môžete spojiť viacero kópií hry a hrať vo viac ako šiestich hráčoch. Pravidlá sú jednoduché a rýchlo sa vysvetlia. Naviac hra obsahuje viacero variant - základnú hru, pokročilú hru, kooperatívny mód a aj sólo mód.

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
David Flies
Rok vydania:
2018
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje