Big Tractor puzzle (Traktor)
Malé deti, zvlášť chlapci, väčšinou milujú dopravné prostriedky a tento vyleštený červený traktor určite poteší každého jedného. Má obrovské kolesá a z kabíny sa usmieva a máva priateľský šofér. Vedľa seba má verného psa. Obďaleč sa pasú kravičky a ovečky.  Tieto puzzle sú výborné pre najmenších, keďže majú len 25 dielikov. Obrázok má nepravidelný tvar s rozmerom približne 62 cm x 41 cm. Sú skvelé aj ako podlahové puzzle. Po postavení obrázku môžete so svojím dieľaťom opisovať obrázok, Pýtať sa ho akej farby je sveter traktoristu? Aké zvieratko je pred plotom? Koľko ovečiek  je na lúke? Alebo čo všetko na obrázku začína na písmeno "O"?  
Odporúčaný vek:
3 roky
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
12,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Malé deti, zvlášť chlapci, väčšinou milujú dopravné prostriedky a tento vyleštený červený traktor určite poteší každého jedného. Má obrovské kolesá a z kabíny sa usmieva a máva priateľský šofér. Vedľa seba má verného psa. Obďaleč sa pasú kravičky a ovečky. 

Tieto puzzle sú výborné pre najmenších, keďže majú len 25 dielikov. Obrázok má nepravidelný tvar s rozmerom približne 62 cm x 41 cm. Sú skvelé aj ako podlahové puzzle. Po postavení obrázku môžete so svojím dieľaťom opisovať obrázok, Pýtať sa ho akej farby je sveter traktoristu? Aké zvieratko je pred plotom? Koľko ovečiek  je na lúke? Alebo čo všetko na obrázku začína na písmeno "O"?

 

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2017
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje