Bloodborne: The Board Game - Hunter´s dream
Ulice Yharnamu sú zaplavené monštrami. Lovci majú čo robiť, aby ich stihli likvidovať, teraz sa však objavili v temných uličkách oveľa brutálnejšie netvory. Doteraz to bolo nebezpečné, no teraz je to nočná mora.Stihnú to Lovci do súmraku? Rozšírenie Hunter's Dream pre hru Bloodborne: The Board Game kladie pred Lovcov nové výzvy ale aj odmeny, ktoré môžu zahrnúť do hocijakej kampane, ktorú si vyberú. Predstavuje tiež minibossov - nebezpečnejších nepriateľov, s ktorými budú musieť v priebehu kampane bojovať. Prináša tiež novú kapitolu na záver kampane - práve keď si Lovci budú myslieť, že ich utrenie končí, objavia sa noví nepriatelia, vrátane legendárnych ako Gehrman, The First Hunter a the Moon Presence.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
39,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Ulice Yharnamu sú zaplavené monštrami. Lovci majú čo robiť, aby ich stihli likvidovať, teraz sa však objavili v temných uličkách oveľa brutálnejšie netvory. Doteraz to bolo nebezpečné, no teraz je to nočná mora.Stihnú to Lovci do súmraku?

Rozšírenie Hunter's Dream pre hru Bloodborne: The Board Game kladie pred Lovcov nové výzvy ale aj odmeny, ktoré môžu zahrnúť do hocijakej kampane, ktorú si vyberú. Predstavuje tiež minibossov - nebezpečnejších nepriateľov, s ktorými budú musieť v priebehu kampane bojovať. Prináša tiež novú kapitolu na záver kampane - práve keď si Lovci budú myslieť, že ich utrenie končí, objavia sa noví nepriatelia, vrátane legendárnych ako Gehrman, The First Hunter a the Moon Presence.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Eric M. Lang, Michael Shinall
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje