Blossoms
V hre Blossoms sa hráči snažia vytvoriť čo najkrajšiu kyticu, vytvorenú s čo najviac druhov kvetov. Jeden po druhom hráči prikladajú karty s kvetmi do kvetináčov a kedykoľvek sa môžu rozhodnúť ukončiť ťah tým, že kvet z jedného kvetináča odrežú. Hráč vo svojom ťahu môže vykonať ľubovoľný počet akcií z nasledovných: Rast — Hráč si potiahne jednu kartu z balíčka a priloží ju ku kvetináču, ktorý obsahuje rovnaký typ kvetu ako potiahnutá karta.Zber — Hráč "odreže" kvet z niektorého kvetináča a zaskóruje body, táto akcia ukončí jeho ťah.Special — Hráč použije svoj akčný žetón a vykoná niektorú zo špeciálnych akcií, ktoré poskytujú jednotlivé kvetináče. hra končí, keď sa doberie posledná karta z balíku. Hráči získajú body za sady rôznych kvetov, ktoré sa im podarilo pozbierať.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
11,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Blossoms sa hráči snažia vytvoriť čo najkrajšiu kyticu, vytvorenú s čo najviac druhov kvetov. Jeden po druhom hráči prikladajú karty s kvetmi do kvetináčov a kedykoľvek sa môžu rozhodnúť ukončiť ťah tým, že kvet z jedného kvetináča odrežú. Hráč vo svojom ťahu môže vykonať ľubovoľný počet akcií z nasledovných:

Rast — Hráč si potiahne jednu kartu z balíčka a priloží ju ku kvetináču, ktorý obsahuje rovnaký typ kvetu ako potiahnutá karta.
Zber — Hráč "odreže" kvet z niektorého kvetináča a zaskóruje body, táto akcia ukončí jeho ťah.
Special — Hráč použije svoj akčný žetón a vykoná niektorú zo špeciálnych akcií, ktoré poskytujú jednotlivé kvetináče.

hra končí, keď sa doberie posledná karta z balíku. Hráči získajú body za sady rôznych kvetov, ktoré sa im podarilo pozbierať.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Przemysław Fornal, Kajetan Kusina, Mateusz Pitulsk
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje