Blue Moon Legends
Kedysi hrdé a silné mesto Blue Moon City bolo uvrhnuté do chaosu. Zlatý drak padol, svätý kryštál Psi bol zničený a starý kráľ dodýchal.. To najhoršie však je, že Blue Moon, tvorca všetkého, sa stratil a mesto je bez vládcu... Blue Moon Legends je kartová hra pre dvoch hráčov. Je to do nového kabáta prezlečená legendárna hra od Reinera Kniziu - Blue Moon. V tomto novom vydaní nájdete okrem pôvodnej základnej hry aj všetky rozšírenia, ktoré k tejto hre vyšli. A to všetko v novej nádhernej grafike.  Hra obsahuje predpripravené balíky, s ktorými môžete ihneď hrať, no môžete si zostaviť aj vlastné balíky. V hre sa môžete ujať niektorej z mnohých rás, ktoré žijú v Blue Moon City a pomocou podpory drakov strážiacich zbytky posvätného kryšálu sa pokúsiť ovládnuť mesto a získať jeho trón.  Prilákať pozornosť drakov je však náročné a preto budete potrebovať podporu mnohých obyvateľov mesta.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
42,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kedysi hrdé a silné mesto Blue Moon City bolo uvrhnuté do chaosu. Zlatý drak padol, svätý kryštál Psi bol zničený a starý kráľ dodýchal.. To najhoršie však je, že Blue Moon, tvorca všetkého, sa stratil a mesto je bez vládcu... 

Blue Moon Legends je kartová hra pre dvoch hráčov. Je to do nového kabáta prezlečená legendárna hra od Reinera Kniziu - Blue Moon. V tomto novom vydaní nájdete okrem pôvodnej základnej hry aj všetky rozšírenia, ktoré k tejto hre vyšli. A to všetko v novej nádhernej grafike.  Hra obsahuje predpripravené balíky, s ktorými môžete ihneď hrať, no môžete si zostaviť aj vlastné balíky.

V hre sa môžete ujať niektorej z mnohých rás, ktoré žijú v Blue Moon City a pomocou podpory drakov strážiacich zbytky posvätného kryšálu sa pokúsiť ovládnuť mesto a získať jeho trón.  Prilákať pozornosť drakov je však náročné a preto budete potrebovať podporu mnohých obyvateľov mesta.

Obsah hry:
  • cca 350 kariet
  • 3 figúrky plastových drakov
  • 9 plastových kryštálov
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Reiner Knizia
Rok vydania:
2014
Podobné hry
momentálne nedostupné
23,99 €
momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje