Cat Tower
Maskrtné mačičky sa chcú dostať ku svojej maškrte. Tá je ale príliž vysoko a tak sa rozhodli, že vylezie jedna druhej na chrbát na chrbát, aby sa ku nej dostali. Každý z hráčov má k dispozícii 7 kariet mačiek, ktorých sa bude snažiť zbaviť. Hráči postupne ukladajú mačky, ktoré predstavujú preložené karty, na seba a vytvárajú tak akúsi mačaciu vežu. Na začiatku ťahu si hráč hodí kockou a vykoná akciu (umiestni jednu mačku, dve mačky, tučnú mačku, žetónik,..). Cieľom je ukladať mačky, aby sa naukladané mačky nezrútili, lebo v takom prípade si ich hráč musí vziať na ruku. Vyhrá ten, kto sa ako prvý zbaví všetkých svojich mačiek.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Maskrtné mačičky sa chcú dostať ku svojej maškrte. Tá je ale príliž vysoko a tak sa rozhodli, že vylezie jedna druhej na chrbát na chrbát, aby sa ku nej dostali.

Každý z hráčov má k dispozícii 7 kariet mačiek, ktorých sa bude snažiť zbaviť. Hráči postupne ukladajú mačky, ktoré predstavujú preložené karty, na seba a vytvárajú tak akúsi mačaciu vežu. Na začiatku ťahu si hráč hodí kockou a vykoná akciu (umiestni jednu mačku, dve mačky, tučnú mačku, žetónik,..). Cieľom je ukladať mačky, aby sa naukladané mačky nezrútili, lebo v takom prípade si ich hráč musí vziať na ruku. Vyhrá ten, kto sa ako prvý zbaví všetkých svojich mačiek.

Obsah hry:
  • kocka
  • 12 žetónov mačiek
  • 12 kariet tučných mačiek
  • 42 kariet mačiek

 

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Aza Chen
Rok vydania:
2016
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje