Cerberus
Vaše posledné dobrodružstvo vás zaviedlo tam, kde ste sa nikdy nechceli dostať - do temného podsvetia! Teraz musíte nájsť loďku a ujsť do bezpečia. Ale za pätami máte bájneho trojhlavého psa Kerbera, ktorý chce ostať vašim strážcom naveky... Cerberus je semi kooperatívna hra, v ktorej sú hráči nútení si pomáhať a prebrodiť sa herným plánom k loďke tak, aby ich nechytil bájny trojhlavý pes Kerberos (Cerberus) - strážca vchodu do podsvetia. Hráči vo svojom ťahu hrajú karty, ktoré majú vždy dva efekty. Slabší efekt, ktorý vie pomôcť hráčovi, alebo silnejší, ktorý pomôže celej skupine. Hra je ale záludná v tom, že na loďke, ku ktorej sa všetci ponáhľajú nie je dostatok miesta pre všetkých. Jeden z hráčov sa zaručene stane obetným baránkom. A tu sú dôležité rozhodnutia hráčov ako využijú efekty kariet. Pomôžu skupine alebo budú hrať zákerne a nastražia pasce ostatným, len aby sa dostali na loďku? Hra obsahuje 10 odlišných možností rozloženia herného plánu čo zaručuje vysokú znovuhrateľnosť a bonusom je aj to, že hráči majú možnosť upravovať silu Kerbera podľa vlastného uváženia.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
3-7 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
35,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vaše posledné dobrodružstvo vás zaviedlo tam, kde ste sa nikdy nechceli dostať - do temného podsvetia! Teraz musíte nájsť loďku a ujsť do bezpečia. Ale za pätami máte bájneho trojhlavého psa Kerbera, ktorý chce ostať vašim strážcom naveky...

Cerberus je semi kooperatívna hra, v ktorej sú hráči nútení si pomáhať a prebrodiť sa herným plánom k loďke tak, aby ich nechytil bájny trojhlavý pes Kerberos (Cerberus) - strážca vchodu do podsvetia. Hráči vo svojom ťahu hrajú karty, ktoré majú vždy dva efekty. Slabší efekt, ktorý vie pomôcť hráčovi, alebo silnejší, ktorý pomôže celej skupine. Hra je ale záludná v tom, že na loďke, ku ktorej sa všetci ponáhľajú nie je dostatok miesta pre všetkých. Jeden z hráčov sa zaručene stane obetným baránkom. A tu sú dôležité rozhodnutia hráčov ako využijú efekty kariet. Pomôžu skupine alebo budú hrať zákerne a nastražia pasce ostatným, len aby sa dostali na loďku?

Hra obsahuje 10 odlišných možností rozloženia herného plánu čo zaručuje vysokú znovuhrateľnosť a bonusom je aj to, že hráči majú možnosť upravovať silu Kerbera podľa vlastného uváženia.

 

Parametre:
Počet hráčov:
3-7 hráčov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Pierre Buty
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje