Chemické laboratórium
Experimentálna sada plná objavovania sveta hmoty, zlúčenín... chémie. Zábavnou formou sa deti dozvedajú odpovede na otázky ako "Kde končia pôvodné zlúčeniny?" "Aký mechanizmus pri tom funguje?" a mnohé iné. Skákacia raketová loptička? Explodujúce krvavé guličky? Bublajúce očné buľvy? Pokiaľ vám doma vyrastá malý chemik, podporte jeho tvorivosť s kreatívnou súpravou Chemické laboratórium. Vyskúšajú si množstvo pokusov, pri ktorých sa dozvedia zaujímavosti a nové informácie zo sveta chémie.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
29,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Experimentálna sada plná objavovania sveta hmoty, zlúčenín... chémie. Zábavnou formou sa deti dozvedajú odpovede na otázky ako "Kde končia pôvodné zlúčeniny?" "Aký mechanizmus pri tom funguje?" a mnohé iné.

Skákacia raketová loptička? Explodujúce krvavé guličky? Bublajúce očné buľvy? Pokiaľ vám doma vyrastá malý chemik, podporte jeho tvorivosť s kreatívnou súpravou Chemické laboratórium. Vyskúšajú si množstvo pokusov, pri ktorých sa dozvedia zaujímavosti a nové informácie zo sveta chémie.

Obsah hry:

Chemické laboratórium obsahuje: farebný polymér (PVOH), 3 plastové trubičky, 2 špajdle, ochranné okuliare, malú formu, strednú formu, veľkú formu, extra veľkú formu, 2 malé kádinky, plastovú lyžičku, 1 pár rukavíc, 3 pipety, uzatvárateľnú nádobu s alginátom, chlorid vápenatý, plastovú mištičku, hydrogénuhličitan sodný, kyselinu citrónovú, lávovú penu, 2 odmerky, malú pipetu, 2 drevené tyčinky, plastovú formu v tvare tváre, 2 farbivá a ilustrovaný návod v češtine a slovenčine

Parametre:
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2010
Hodnotenie hry
Matúš
24.12.2011
Mne osobnému sa to páčí ale moji rodičia si nemislia že jeto taky trhák. Této VIANOCE sa mi ledva podarilo ich prehovoriť.Zozbieral som taketo sady EKO-laboratorium,SKLENIK,PUTOVANI S PRAVIEKIMI TVORI-MINI,ale chcelby som všetky sady !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODPORUCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 Hodnotenie
Podobné hry
objednáme pre vás
20,99 €
objednáme pre vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje