Chemické laboratórium - Podmorská záhrada
Využite chemické reakcie k tvorbe farebných podvodných scenérií. Vybudujte umelý koralový útes s experimentálnou súpravou Chemické laboratórium - Podmorská záhrada vypestujte koraly rastúce pred očami! Svoje koraly môžete uchovávať v špeciálnom zakrivenom akváriu. Súprava Chemické laboratórium - Podmorská záhrada obsahuje: kremičitan sodný 50% roztok, síran horečnatý, sadru, odmerku, lyžičku, pinzetu, tyčinky na miešanie, samolepku s obrázkom podmorskej krajiny, veľkú nádrž s vekom, veľkú kadičku, striekačku, pipetu, ohybnú hadičku, bezpečnostné okuliare, laboratórne rukavice, kvapalné farbivá, 4× malé kadičky, hranatú nádrž s vekom a návod v slovenčine a češtine.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
22,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Využite chemické reakcie k tvorbe farebných podvodných scenérií. Vybudujte umelý koralový útes s experimentálnou súpravou Chemické laboratórium - Podmorská záhrada vypestujte koraly rastúce pred očami! Svoje koraly môžete uchovávať v špeciálnom zakrivenom akváriu.

Súprava Chemické laboratórium - Podmorská záhrada obsahuje: kremičitan sodný 50% roztok, síran horečnatý, sadru, odmerku, lyžičku, pinzetu, tyčinky na miešanie, samolepku s obrázkom podmorskej krajiny, veľkú nádrž s vekom, veľkú kadičku, striekačku, pipetu, ohybnú hadičku, bezpečnostné okuliare, laboratórne rukavice, kvapalné farbivá, 4× malé kadičky, hranatú nádrž s vekom a návod v slovenčine a češtine.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje