Chronicle
Chronicle je neobyčajná štichová hra, kde sa prepájajú rôzne schopnosti rôznych postáv a vytvárajú tak históriu. Je na vás, či sa vám podarí vaše vlastnosti vhodne využívať vo svetle nových udalostí. Budete nakoniec zapísaný v kronikách? Príbehy o útokoch príšer, či rozprávanie o politických intrigách, prírodných katastrofách a královských potomkoch... všetko to boli zrazu veľké události, ktoré zatriasli zemou. Chronicle je štichová hra, v ktorej má každá karta svoju schopnosť a tiež predpoklady na to, aby ste vyhrali aktuálny štich. V hre bude potrebné vytvárať spojenectvá, ktoré sa budú v priebehu hry meniť. Občas budete potrebovať vyhrať mnoho špecifických spojeneckých frakcií, inokedy zas nie. Niekedy zase budete potrebovať nabrať nejakých spojencov zla, inokedy zas nebudete môcť mať žiadnych. Keď takto získate najviac slávy, vaše meno potom bude zapísané medzi tými najvýznamnejšími na svete.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
13,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Chronicle je neobyčajná štichová hra, kde sa prepájajú rôzne schopnosti rôznych postáv a vytvárajú tak históriu. Je na vás, či sa vám podarí vaše vlastnosti vhodne využívať vo svetle nových udalostí. Budete nakoniec zapísaný v kronikách?

Príbehy o útokoch príšer, či rozprávanie o politických intrigách, prírodných katastrofách a královských potomkoch... všetko to boli zrazu veľké události, ktoré zatriasli zemou. Chronicle je štichová hra, v ktorej má každá karta svoju schopnosť a tiež predpoklady na to, aby ste vyhrali aktuálny štich. V hre bude potrebné vytvárať spojenectvá, ktoré sa budú v priebehu hry meniť. Občas budete potrebovať vyhrať mnoho špecifických spojeneckých frakcií, inokedy zas nie. Niekedy zase budete potrebovať nabrať nejakých spojencov zla, inokedy zas nebudete môcť mať žiadnych. Keď takto získate najviac slávy, vaše meno potom bude zapísané medzi tými najvýznamnejšími na svete.

Obsah hry:
  • 48 kariet
  • 15 žetónov slávy
  • 1 lístok s pravidlami
Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Seiji Kanai
Rok vydania:
2009
Podobné hry
10+
45’
3-6
Momentálne nedostupné
9,99 €
Momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje