Clacks Collector's Edition
Krásna zberateľská edícia hry Clacks (Semafory: Hra ze Zeměplochy) zasadená do sveta Zeměplochy (Plochozeme) z pera Terryho Pratchetta. Ide o abstraktnú, logickú hru pre 1-4 hráčov, v ktorej bude vašou úlohou posielať odkazy pomocou signalizačných veží (semaforov). Hráči sa stávajú operátormi semaforovej veže a pomocou dierkových štítkov prepínajú svetlá signalizačných lámp. Každé písmenko má svoju presnú kombináciu farieb na semafore, ktoré môžete meniť pomocou ukladania kameňov, ich presúvaním alebo otáčaním. Pomocou akčných kariet vám v tom však môžu protihráči zabrániť. Víťazom sa stáva hráč, ktorý ako prvý odvysiela svoju správu. Hra obsahuje naozaj krásne vypracované figúrky a ponúka viacero variantov od kompetitívneho, cez tímovo kooperatívny až po sólo mód!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
35,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Krásna zberateľská edícia hry Clacks (Semafory: Hra ze Zeměplochy) zasadená do sveta Zeměplochy (Plochozeme) z pera Terryho Pratchetta.

Ide o abstraktnú, logickú hru pre 1-4 hráčov, v ktorej bude vašou úlohou posielať odkazy pomocou signalizačných veží (semaforov). Hráči sa stávajú operátormi semaforovej veže a pomocou dierkových štítkov prepínajú svetlá signalizačných lámp. Každé písmenko má svoju presnú kombináciu farieb na semafore, ktoré môžete meniť pomocou ukladania kameňov, ich presúvaním alebo otáčaním. Pomocou akčných kariet vám v tom však môžu protihráči zabrániť. Víťazom sa stáva hráč, ktorý ako prvý odvysiela svoju správu.

Hra obsahuje naozaj krásne vypracované figúrky a ponúka viacero variantov od kompetitívneho, cez tímovo kooperatívny až po sólo mód!

Obsah hry:

1 Clacks Rule Book
1 Playing board
16 Lamp tiles
36 Clacks Card
14 Fault Report Cards
10 Incident Report Cards
10 Operator's Log Card
48 Jacquards
4 Player pawns
24 Transmit Markers
12 Clacks Tower Miniatures
1 Deep Dwarf Miniature
1 Moist Von-Lipwig Miniature
1 Clacks Alphabet Card
1 Play Timer
1 Cloth Bag

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Leonard Boyd, David Brashaw
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje