Commander Collection Black pack - Magic: The Gathering
Commander Collection: Black pack je sada ôsmich opätovne vydaných kariet tematicky zameraných na jednu farbu a na to, čo robí najlepšie – v tomto prípade čierna. V MTG je to farba bezohľadnosti, ale aj príležitostí. Tieto karty boli starostlivo vybrané na zahrávanie ikonických stratégií v hre Commander. Sada obsahuje osem obľúbených a vyhľadávaných reprintov s novým grafickým prevedením, ktoré v mnohom odkazuje na populárne legendy. Budú priamo doma vo vašom obľúbenom čiernom balíčku po boku svojich legendárnych kolegov!  
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
44,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Commander Collection: Black pack je sada ôsmich opätovne vydaných kariet tematicky zameraných na jednu farbu a na to, čo robí najlepšie – v tomto prípade čierna.

V MTG je to farba bezohľadnosti, ale aj príležitostí. Tieto karty boli starostlivo vybrané na zahrávanie ikonických stratégií v hre Commander. Sada obsahuje osem obľúbených a vyhľadávaných reprintov s novým grafickým prevedením, ktoré v mnohom odkazuje na populárne legendy. Budú priamo doma vo vašom obľúbenom čiernom balíčku po boku svojich legendárnych kolegov!

 

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje