Coralia
Korálové útesy okolo pirátskeho ostrova Coralia sú bohatým zdrojom pre vedcov z celého sveta. Prichádzajú k ostrovu, objavujú podmorský svet svojimi robotmi a pracujú na ochrane korálov. Pomocou svojich diaľkovo ovládaných vozidiel hľadajú v hlbinách oceánu špecifické druhy. Zároveň však dávajú pozor, či sa im náhodou nepodarí vystopovať stratený pirátsky poklad. Keby sa im totiž podarilo nájsť zopár perál, stali by sa nielen uznávanými v branži, ale aj bohatými... Coralia je kocková hra, v ktorej môžete vyhrať s trochou šťastia a so správnymi rozhodnutiami. Čaká vás dobrodružstvo pre celú rodinu.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-35 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
29,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Korálové útesy okolo pirátskeho ostrova Coralia sú bohatým zdrojom pre vedcov z celého sveta. Prichádzajú k ostrovu, objavujú podmorský svet svojimi robotmi a pracujú na ochrane korálov. Pomocou svojich diaľkovo ovládaných vozidiel hľadajú v hlbinách oceánu špecifické druhy. Zároveň však dávajú pozor, či sa im náhodou nepodarí vystopovať stratený pirátsky poklad. Keby sa im totiž podarilo nájsť zopár perál, stali by sa nielen uznávanými v branži, ale aj bohatými...

Coralia je kocková hra, v ktorej môžete vyhrať s trochou šťastia a so správnymi rozhodnutiami. Čaká vás dobrodružstvo pre celú rodinu.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-35 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michael Rieneck
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje