Cosmic Encounter: Cosmic Eons
Galaxia Cosmic Encounteru sa neustále mení, tak ako väčšina ostatných galaxií. Keď si už myslíte, že ste preskúmali každý jej kút a stretli všetkých mimozemšťanov, otočíte sa a zistíte, že sa práve vytvoril nový solárny systém, plný nových druhov s úžasnými a jedinečnými zvykmi. Už ste sa naučili, že pri prvom stretnutí s neznámym mimozemšťanom je najlepšie neodhaliť naraz všetky svoje karty. Ak si chcete založiť kolónie akurát v týchto práve sformovaných častiach galaxie, budete musieť skrývať svoje skutočné zámery, rafinovane vyjednávať a byť opatrný, aby ste nevstúpili do medzikultúrných tekutých pieskov. Cosmic Eons, je rozšírenie ku hre Cosmic Encounter, ktoré prináša nových mimozemšťanov so schopnosťami s akými ste sa zatiaľ ešte nestretli, ale nekončí len pri tom. Toto rozšírenie obsahuje variatnu Skryté Aliancie (Hidden Alliances), ktorá umožní vám a vašim spoluhráčom naraz odhaliť na ktorej strane stojíte. Týmto jednoduchým zvratom rozšírenie sľubuje nie len odhalenie novej časti galaxie, ale aj zmenu spôsobu hrania hry.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
26,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Galaxia Cosmic Encounteru sa neustále mení, tak ako väčšina ostatných galaxií. Keď si už myslíte, že ste preskúmali každý jej kút a stretli všetkých mimozemšťanov, otočíte sa a zistíte, že sa práve vytvoril nový solárny systém, plný nových druhov s úžasnými a jedinečnými zvykmi. Už ste sa naučili, že pri prvom stretnutí s neznámym mimozemšťanom je najlepšie neodhaliť naraz všetky svoje karty. Ak si chcete založiť kolónie akurát v týchto práve sformovaných častiach galaxie, budete musieť skrývať svoje skutočné zámery, rafinovane vyjednávať a byť opatrný, aby ste nevstúpili do medzikultúrných tekutých pieskov.

Cosmic Eons, je rozšírenie ku hre Cosmic Encounter, ktoré prináša nových mimozemšťanov so schopnosťami s akými ste sa zatiaľ ešte nestretli, ale nekončí len pri tom. Toto rozšírenie obsahuje variatnu Skryté Aliancie (Hidden Alliances), ktorá umožní vám a vašim spoluhráčom naraz odhaliť na ktorej strane stojíte. Týmto jednoduchým zvratom rozšírenie sľubuje nie len odhalenie novej časti galaxie, ale aj zmenu spôsobu hrania hry.

Parametre:
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Kevin Wilson
Rok vydania:
2016
Podobné hry
momentálne nedostupné
59,99 €
momentálne nedostupné
dlhodobo nedostupné
26,99 €
dlhodobo nedostupné
dlhodobo nedostupné
26,99 €
dlhodobo nedostupné
dlhodobo nedostupné
26,99 €
dlhodobo nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje