Cut the Rope: Karetní hra
Malá zelená príšerka Om Nom miluje cukríky. Ale je ťažšké dostať ich! Pomôžte Om Nom-ovi získať cukríky vytváraním radov z kariet. Nezabudnite použiť kartu s nožnicami v správnom momente. Buďte opatrní - vaši oponenti chcú byť najlepšími priateľmi Om Nom-a tiež! Aby ste vyhrali, musíte sledovať ostatných hráčov. Na začiatku hry, každý hráč dostane kopu kariet s číslami. Cieľom hry je zbaviť sa ako prvý vašej kopy. Vrchná karta kopy je otočená a môžete ju zahrať na jednu z troch Levelov (kôpok), ale len vtedy keď vytvárate postupku v Leveloch.  Karty v postupke môžu stúpať alebo klesať, ale žiadne číslo nemôže byť vynechané. Hráči majú aj karty na ruke. Kartami z ruky môžete vytvárať zásoby. Hráč ktorý sa prvý zbaví svojej kopy je víťaz.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
11,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Malá zelená príšerka Om Nom miluje cukríky. Ale je ťažšké dostať ich! Pomôžte Om Nom-ovi získať cukríky vytváraním radov z kariet. Nezabudnite použiť kartu s nožnicami v správnom momente. Buďte opatrní - vaši oponenti chcú byť najlepšími priateľmi Om Nom-a tiež! Aby ste vyhrali, musíte sledovať ostatných hráčov.

Na začiatku hry, každý hráč dostane kopu kariet s číslami. Cieľom hry je zbaviť sa ako prvý vašej kopy. Vrchná karta kopy je otočená a môžete ju zahrať na jednu z troch Levelov (kôpok), ale len vtedy keď vytvárate postupku v Leveloch. 

Karty v postupke môžu stúpať alebo klesať, ale žiadne číslo nemôže byť vynechané. Hráči majú aj karty na ruke. Kartami z ruky môžete vytvárať zásoby. Hráč ktorý sa prvý zbaví svojej kopy je víťaz.

Obsah hry:
  • 160 kariet
  • pravidlá 
Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Nikolay Pegasov
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje