CV - Co by bylo kdyby...
CV je hra, v ktorej si môžete vytvoriť svoj alternatívny životopis. Hráči pomocou kociek a schopností skôr získaných kariet bojujú o ďalšie skvelé zápisy do svojho životopisu. Získané karty si hráči triedia podľa ich typu. Vždy sa musia rozhodnúť, či novou kartou prekryjú vrchnú kartu alebo či ju dajú na spodok. Nové karty zamestnaní a vlastníctva idú vždy navrch. Trik je v tom, že v každom type môžu hráči využívať schopnosti iba jednej (vrchnej) karty. Občas teda nejde len o to nahádzať na kockách patričnú cenu karty, ale vlastne tiež o to, či skutočne chcete zamestanie zmeniť.  CV posúva jednoduchú kockovú hru o poriadny kus ďalej. Skvele realizovaná téma spolu s nádhernými a vtipnými ilustráciami vás dostanú a zaručene si vytvoríte celý kopec životopisov.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
20,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

CV je hra, v ktorej si môžete vytvoriť svoj alternatívny životopis. Hráči pomocou kociek a schopností skôr získaných kariet bojujú o ďalšie skvelé zápisy do svojho životopisu. Získané karty si hráči triedia podľa ich typu. Vždy sa musia rozhodnúť, či novou kartou prekryjú vrchnú kartu alebo či ju dajú na spodok. Nové karty zamestnaní a vlastníctva idú vždy navrch. Trik je v tom, že v každom type môžu hráči využívať schopnosti iba jednej (vrchnej) karty. Občas teda nejde len o to nahádzať na kockách patričnú cenu karty, ale vlastne tiež o to, či skutočne chcete zamestanie zmeniť. 

CV posúva jednoduchú kockovú hru o poriadny kus ďalej. Skvele realizovaná téma spolu s nádhernými a vtipnými ilustráciami vás dostanú a zaručene si vytvoríte celý kopec životopisov.

Obsah hry:
  • 87 kariet
  • 7 kociek
  • hrací plán na karty
  • 49 žetónov
  • poznámkový blok
  • ceruzka
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Filip Miłuński
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje