Cyberpunk 2077: Rodiny a psanci (rozšírenie)
Cyberpunk 2077: Rodiny a psanci je rozšírenie pre hru Cyberpunk 2077: Gangy Night City , v ktorom navštívite miesta za hranicami Night City, kde prežijú len tí najprispôsobivejší! Skládky, kam oko dovidí, jedovaté výpary a mŕtva pôda nasiaknutá chemikáliami, decimovaná kyslým dažďom, proteínové farmy korporácie Biotechnika a ďaleko na juhu elektráreň v Jackson Plains…Pustiny sú dokonalým obrazom apokalypsy. Napriek všetkému tu prežívajú Nomádi. Ak ste si mysleli, že je Night City nebezpečné, počkajte, až se ocitnete v Pustinách. Tie sa vďaka nekontrolovanej ťažbe surovín, horiacim ropným poliam a rozsiahlemu znečistenia sa Night City v porovnání s Pustinami javí ako rajská oáza. Pre toho, kto sa tu vyzná, však Pustiny predstavujú skvelé príležitosti! Toto rozšírenie umožňuje zahrať si Cyberpunk až v 5 hráčoch. Na hru budete potrebovať základnú hru Cyberpunk 2077: Gangy Night City.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
50,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Cyberpunk 2077: Rodiny a psanci je rozšírenie pre hru Cyberpunk 2077: Gangy Night City , v ktorom navštívite miesta za hranicami Night City, kde prežijú len tí najprispôsobivejší!

Skládky, kam oko dovidí, jedovaté výpary a mŕtva pôda nasiaknutá chemikáliami, decimovaná kyslým dažďom, proteínové farmy korporácie Biotechnika a ďaleko na juhu elektráreň v Jackson Plains…Pustiny sú dokonalým obrazom apokalypsy. Napriek všetkému tu prežívajú Nomádi. Ak ste si mysleli, že je Night City nebezpečné, počkajte, až se ocitnete v Pustinách.

Tie sa vďaka nekontrolovanej ťažbe surovín, horiacim ropným poliam a rozsiahlemu znečistenia sa Night City v porovnání s Pustinami javí ako rajská oáza. Pre toho, kto sa tu vyzná, však Pustiny predstavujú skvelé príležitosti!

Toto rozšírenie umožňuje zahrať si Cyberpunk až v 5 hráčoch. Na hru budete potrebovať základnú hru Cyberpunk 2077: Gangy Night City.

Obsah hry:

• 18 plastových figúriek
• 1 doska Pustín
• 2 dosky gangov
• 24 kariet
• 6 plastových podstavcov
• 34 žetónov

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeber
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje