D&D Frameworks - Drider Paint Kit
Detailne vypracovaná miniatúra jedného z najikonickejších monštier D&D sveta a krajín Forgotten Realms. Tento model Dridera je špeciálne navrhnutý tak, aby pri skladaní a samotnej farebnej úprave pomohol modelárom a maliarom na všetkých úrovniach zručnosti a skúseností! Balenie obsahuje 1 model Dridera, 12 vysokokvalitných farieb Vallejo, 1 nádobka na vodu, 2 štetce a možnosť použiť súčasť balenia ako paletu. Prístup k odborným návodom na montáž a maľovanie krok za krokom od Den of Imagination. * Lepidlo a základný náter nie sú súčasťou balenia
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
24,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Detailne vypracovaná miniatúra jedného z najikonickejších monštier D&D sveta a krajín Forgotten Realms. Tento model Dridera je špeciálne navrhnutý tak, aby pri skladaní a samotnej farebnej úprave pomohol modelárom a maliarom na všetkých úrovniach zručnosti a skúseností!

Balenie obsahuje 1 model Dridera, 12 vysokokvalitných farieb Vallejo, 1 nádobka na vodu, 2 štetce a možnosť použiť súčasť balenia ako paletu. Prístup k odborným návodom na montáž a maľovanie krok za krokom od Den of Imagination.

* Lepidlo a základný náter nie sú súčasťou balenia

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje