D-Day Dice (the second edition)
D-Day Dice (the second edition) je nové vydanie hry D-Day Dice s novou grafickou úpravou, prináša nové misie, dieliky a kocky. Vylepšuje mechanizmus pôvodnej, už aj tak výbornej kooperatívnej vojnovej kockovej hry simulujúcej vylodenie v Normandii. Hráči sa v úlohe spojeneckých vojakov snažia poraziť nemeckých obrancov. Hráči pomocou kociek získavajú zdroje, vybavenie a postupujú vpred. Hru je možné hrať aj ako solitér. Hra je v anglickom jazyku a tento jazyk je pre hru potrebný, preto aj ďalší popis uvádzame v angličtine: Normandy, June 6th, 1944 – as you land on the well-defended beaches, a German machine gun nest is killing your comrades like flies. You must do something! In D-Day Dice, players are Allied soldiers trying to organize improvised units for an attack against the machine gun nest. Each player starts the game with a unit of a few soldiers and nothing else. As the game progresses, he will collect resources and advance on the beach, sector by sector, as his unit grows stronger and deadlier. He will succeed...or die trying. D-Day Dice is a multiplayer co-op game, where all players play their turn simultaneously and must help each other in order to stay alive. It also includes solitaire optional rules. Although built around dice rolling, this game is about resource management (soldiers, specialists, items and courage) and knowing when to move your unit. Resources are kept from turn to turn, so the players can plan ahead.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
46,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

D-Day Dice (the second edition) je nové vydanie hry D-Day Dice s novou grafickou úpravou, prináša nové misie, dieliky a kocky. Vylepšuje mechanizmus pôvodnej, už aj tak výbornej kooperatívnej vojnovej kockovej hry simulujúcej vylodenie v Normandii. Hráči sa v úlohe spojeneckých vojakov snažia poraziť nemeckých obrancov. Hráči pomocou kociek získavajú zdroje, vybavenie a postupujú vpred. Hru je možné hrať aj ako solitér.

Hra je v anglickom jazyku a tento jazyk je pre hru potrebný, preto aj ďalší popis uvádzame v angličtine:

Normandy, June 6th, 1944 – as you land on the well-defended beaches, a German machine gun nest is killing your comrades like flies. You must do something!

In D-Day Dice, players are Allied soldiers trying to organize improvised units for an attack against the machine gun nest. Each player starts the game with a unit of a few soldiers and nothing else. As the game progresses, he will collect resources and advance on the beach, sector by sector, as his unit grows stronger and deadlier. He will succeed...or die trying.

D-Day Dice is a multiplayer co-op game, where all players play their turn simultaneously and must help each other in order to stay alive. It also includes solitaire optional rules. Although built around dice rolling, this game is about resource management (soldiers, specialists, items and courage) and knowing when to move your unit. Resources are kept from turn to turn, so the players can plan ahead.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Emmanuel Aquin
Rok vydania:
2019
Herné rozšírenia
D-Day Dice: Normandy
objednáme pre vás
8,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje