Dead Man's Chest (Wooden Box Edition)
Dead Man's Chest je v podstate kocková verzia kartovej hry Karty mrtvého muže. Je to zábavná a rýchla kocková hra o blafovaní a zvyšovaní stávky. Ak v nej chcete vyhrať, musíte zostať posledný, kto má ešte drahokami! Prvý hráč hodí kockami v truhlici, povie hodnotu, ktorá na kockách mohla padnúť, staví ľubovoľný počet drahokamov a zatvorenú truhlicu posunie ďalšiemu hráčovi. Odhalí ďalší hráč tvoj blaf, alebo sa rozhodne znovu hodiť kockami a zvýšiť stávku pre nasledujúceho hráča? Ale daj pozor, lebo nie je vyššia hodnota ako tá, ktorá padne Mŕtvemu mužovi!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
11,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dead Man's Chest je v podstate kocková verzia kartovej hry Karty mrtvého muže. Je to zábavná a rýchla kocková hra o blafovaní a zvyšovaní stávky. Ak v nej chcete vyhrať, musíte zostať posledný, kto má ešte drahokami!

Prvý hráč hodí kockami v truhlici, povie hodnotu, ktorá na kockách mohla padnúť, staví ľubovoľný počet drahokamov a zatvorenú truhlicu posunie ďalšiemu hráčovi. Odhalí ďalší hráč tvoj blaf, alebo sa rozhodne znovu hodiť kockami a zvýšiť stávku pre nasledujúceho hráča? Ale daj pozor, lebo nie je vyššia hodnota ako tá, ktorá padne Mŕtvemu mužovi!

Obsah hry:

- drevená pirátska truhlica na hádzanie kockami

- 2 kocky

- 24 drahokamov

Parametre:
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Paul Jefferies
Rok vydania:
2015
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje