Desítka (CZ): Harry Potter
Desítka (CZ): Harry Potter je špeciálna edícia veľmi obľúbenej vedomostnej hry Desítka, ktorá prináša 100 okruhov, 1000 otázok a odpovedí, ktoré preveria Vaše vedomosti z filmovej série Harry Potter. Hra Desiatka je skvelá dynamická vedomostná hra. Každý okruh v hre má 10 otázok a 10 možných odpovedí. V každom okruhu dostanú všetci vždy šancu odpovedať. Kto odpovie správne, získa jeden zo žetónov odpovedí ako víťazný bod. V ďalšom ťahu má hráč možnosť opäť hľadať správnu odpoveď, ale tentokrát riskuje, že príde o body, ktoré v predchádzajúcej odpovedi získal. Istota alebo risk? Všetko je to v šikovnom balení zvanom smartbox s počítadlom bodov a žetónmi odpovedí.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
22,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Desítka (CZ): Harry Potter je špeciálna edícia veľmi obľúbenej vedomostnej hry Desítka, ktorá prináša 100 okruhov, 1000 otázok a odpovedí, ktoré preveria Vaše vedomosti z filmovej série Harry Potter.

Hra Desiatka je skvelá dynamická vedomostná hra. Každý okruh v hre má 10 otázok a 10 možných odpovedí. V každom okruhu dostanú všetci vždy šancu odpovedať. Kto odpovie správne, získa jeden zo žetónov odpovedí ako víťazný bod. V ďalšom ťahu má hráč možnosť opäť hľadať správnu odpoveď, ale tentokrát riskuje, že príde o body, ktoré v predchádzajúcej odpovedi získal. Istota alebo risk? Všetko je to v šikovnom balení zvanom smartbox s počítadlom bodov a žetónmi odpovedí.

Obsah hry:

50 obojstranných kariet
10 žetónov odpovedí
smartbox
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje