Detektiv: Město andělů
V hre Detektiv: Město andělů sa ponoríte do atmosféry 40-tych rokov na oddelení vrážd v Los Angeles. Čaká na vás náročný prípad, ktorého sa môže zúčastniť 1-5 vyšetrovateľov. Ide o hru plnú klamov, tajomstiev a tiež súperenia medzi detektívmi, aby boli práve oni tí, ktorí odhalia Bábkara. Aby ste prípad spoločne vyriešili, budete si zrejme musieť zašpiniť ruky, ste na to pripravení? Jeden z hráčov sa ujme úlohy Bábkara, ktorý má zamotať vyšetrovanie pomocou klamstiev a manipulácie. Vďaka úkladom zvádza vyšetrovateľov zo stopy, v snahe zabrániť im v odhalení jeho zločinu. Ostatní hráči budú hrať za detektívov. Bábkar bude ovládať podozrivých a pomocou interaktívneho mechanizmu s možnosťami adaptívnych odpovedí budú mať hráči pocit reálneho výsluchu. Ak by si vyšetrovatelia mysleli, že im podozrivý klame, môžu jeho výpoveď spochybniť. Ak sa však mýlili, Bábkar na nich získa páku, čo urobí vyriešenie prípadu náročnejším. Táto hra obsahuje podrobné zložky prípadov pre detektívov, ako aj knihu prípadov pre Bábkara. Každý prípad je starostlivo zostavenou hádankou, ktorú je možné vyriešiť z rôznymi spôsobmi. Závisí to od toho, ako detektívi otočia Los Angeles hore nohami a odhalia nové stopy, čo otvorí viac možností vypočúvania. Toto celé vytvorí bohatý a príbehom naplnený herný zážitok. Zaskvie sa jeden z detektívov a tromfne svojich kolegov pri odhaľovaní vraha, alebo Bábkar všetkých zmätie a vytvorí dostatočný chaos a pochybnosti, aby vražda zostala nepotrestaná?
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-150 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
99,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Detektiv: Město andělů sa ponoríte do atmosféry 40-tych rokov na oddelení vrážd v Los Angeles. Čaká na vás náročný prípad, ktorého sa môže zúčastniť 1-5 vyšetrovateľov. Ide o hru plnú klamov, tajomstiev a tiež súperenia medzi detektívmi, aby boli práve oni tí, ktorí odhalia Bábkara. Aby ste prípad spoločne vyriešili, budete si zrejme musieť zašpiniť ruky, ste na to pripravení?

Jeden z hráčov sa ujme úlohy Bábkara, ktorý má zamotať vyšetrovanie pomocou klamstiev a manipulácie. Vďaka úkladom zvádza vyšetrovateľov zo stopy, v snahe zabrániť im v odhalení jeho zločinu. Ostatní hráči budú hrať za detektívov. Bábkar bude ovládať podozrivých a pomocou interaktívneho mechanizmu s možnosťami adaptívnych odpovedí budú mať hráči pocit reálneho výsluchu. Ak by si vyšetrovatelia mysleli, že im podozrivý klame, môžu jeho výpoveď spochybniť. Ak sa však mýlili, Bábkar na nich získa páku, čo urobí vyriešenie prípadu náročnejším.

Táto hra obsahuje podrobné zložky prípadov pre detektívov, ako aj knihu prípadov pre Bábkara. Každý prípad je starostlivo zostavenou hádankou, ktorú je možné vyriešiť z rôznymi spôsobmi. Závisí to od toho, ako detektívi otočia Los Angeles hore nohami a odhalia nové stopy, čo otvorí viac možností vypočúvania. Toto celé vytvorí bohatý a príbehom naplnený herný zážitok. Zaskvie sa jeden z detektívov a tromfne svojich kolegov pri odhaľovaní vraha, alebo Bábkar všetkých zmätie a vytvorí dostatočný chaos a pochybnosti, aby vražda zostala nepotrestaná?

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-150 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Evan Derrick
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje