Dice Masters Warhammer 40 000: Battle for Ultramar Campaign box
Dice Masters Warhammer 40 000: Battle for Ultramar Campaign box zavedie hráčov do temného fantasy sveta Warhammer 40 000. Hráči dostanú možnosť postaviť si tím z ikonických postáv a bojovníkov, aby získali nadvládu pomocou kociek a kariet. Hra využíva mechanizmy hry Dice Masters a je možné ju skombinovať s ďalšími hrami z tohoto sveta. K dispozícii sú 4 frakcie. Hráči si môžu vytvoriť tím z jednej frakcie, alebo môžu vytvoriť svoj vlastný Dice Masters tím kombináciou frakcií.    Dice masters Warhammer 40 000: Battle for Ultramar Campaign box obsahuje všetko potrebné pre hru pre dvoch hráčov. Nájdete tu viac než 12 postáv.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
39,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Dice Masters Warhammer 40 000: Battle for Ultramar Campaign box zavedie hráčov do temného fantasy sveta Warhammer 40 000. Hráči dostanú možnosť postaviť si tím z ikonických postáv a bojovníkov, aby získali nadvládu pomocou kociek a kariet. Hra využíva mechanizmy hry Dice Masters a je možné ju skombinovať s ďalšími hrami z tohoto sveta. K dispozícii sú 4 frakcie. Hráči si môžu vytvoriť tím z jednej frakcie, alebo môžu vytvoriť svoj vlastný Dice Masters tím kombináciou frakcií.   

Dice masters Warhammer 40 000: Battle for Ultramar Campaign box obsahuje všetko potrebné pre hru pre dvoch hráčov. Nájdete tu viac než 12 postáv.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mike Elliott, Eric M. Lang
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje