Die drei Musketiere
Bojujte spoločne s legendárnymi mušketiermi za česť kráľovnej! Jeden z vás sa stane "zlým" - v úlohe kardinála a jeho nohsledov sa snažíte skompromitovať kráľovnú. Tá sa blíži ku kráľovi (jeden z pekných mechanizmov hry: každé kolo je kartou určené iné poradie hrania hráčov, zároveň tieto karty posúvajú kráľovnú) a kým k nemu príde, musia mušketieri, tí "dobrí", preniesť známy náhrdelník cez palác až k nej. Každý z mušketierov má špeciálne vlastnosti, inak je hra najmä o taktike, spolupráci, o šťastí pri vyhodnocovaní súbojov (a tých je v hre habadej). Dobre sa zahrá aj "zlý" kardinál. Časť materiálu je v nemčine, ale existuje stiahnuteľný český preklad vrátane prekladu kartičiek.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Bojujte spoločne s legendárnymi mušketiermi za česť kráľovnej!

Jeden z vás sa stane "zlým" - v úlohe kardinála a jeho nohsledov sa snažíte skompromitovať kráľovnú. Tá sa blíži ku kráľovi (jeden z pekných mechanizmov hry: každé kolo je kartou určené iné poradie hrania hráčov, zároveň tieto karty posúvajú kráľovnú) a kým k nemu príde, musia mušketieri, tí "dobrí", preniesť známy náhrdelník cez palác až k nej.

Každý z mušketierov má špeciálne vlastnosti, inak je hra najmä o taktike, spolupráci, o šťastí pri vyhodnocovaní súbojov (a tých je v hre habadej). Dobre sa zahrá aj "zlý" kardinál.

Časť materiálu je v nemčine, ale existuje stiahnuteľný český preklad vrátane prekladu kartičiek.

Obsah hry:

1 herný plán, 21 figúriek, 35 kariet, vrátane zvláštnej karty "Jeden za všetkých, všetci za jedného!", mnoho žetónov výstroje, žetón symbolizujúci šperk kráľovnej, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Pascal Bernard
Rok vydania:
2009
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje