Discover: Lands Unknown
Zobudili ste sa s bolesťou hlavy a vôbec netušíte ako ste sa tu ocitli. Všade okolo je divočina a v diaľke počuť zavýjanie. Na hľadanie akýchkovek odpovedí nie je čas, teraz vás čaká boj o prežitie. Pomôžete ostatným, ktorí tu uviazli s vami, alebo zachránite len seba, a to za každú cenu. Odhaľte tajomstvo v originálnej hre Discover: Lands Unknown. Vydavateľstvo FFG prináša do sveta spoločenských hier úplne nový koncept hier - unikátne spoločenské hry. Postupne budú vychádzať v tejto sérii nové hry, pričom vždy v rámci jedného titulu, bude každé balenie tejto hry je jedinečné. Každá jedna škatuľa prinesie unikátny príbeh vďaka prepracovanej kombinácii prostredí, udalostí, postáv, predmetov a nepriateľov. Aké tajomstvá sa ukrývajú vo vnútri? Dostanete možnosť preskúmať dve odlišné prostredia z celkovo šiestich dostupných, pričom každé skrýva nejaké tajomstvo. Vyberte si z 12 postáv z celkových 36, pričom každá postava má iné silné i slabé stránky. Kombinácia širokej škály predmetov, nepriateľov a príbehových línií urobí z každej jednej kópie hry originál, ktorý vám zaručí jedinečný zážitok. Hru očakávame koncom októbra!  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
59,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zobudili ste sa s bolesťou hlavy a vôbec netušíte ako ste sa tu ocitli. Všade okolo je divočina a v diaľke počuť zavýjanie. Na hľadanie akýchkovek odpovedí nie je čas, teraz vás čaká boj o prežitie. Pomôžete ostatným, ktorí tu uviazli s vami, alebo zachránite len seba, a to za každú cenu.

Odhaľte tajomstvo v originálnej hre Discover: Lands Unknown. Vydavateľstvo FFG prináša do sveta spoločenských hier úplne nový koncept hier - unikátne spoločenské hry. Postupne budú vychádzať v tejto sérii nové hry, pričom vždy v rámci jedného titulu, bude každé balenie tejto hry je jedinečné. Každá jedna škatuľa prinesie unikátny príbeh vďaka prepracovanej kombinácii prostredí, udalostí, postáv, predmetov a nepriateľov. Aké tajomstvá sa ukrývajú vo vnútri? Dostanete možnosť preskúmať dve odlišné prostredia z celkovo šiestich dostupných, pričom každé skrýva nejaké tajomstvo. Vyberte si z 12 postáv z celkových 36, pričom každá postava má iné silné i slabé stránky. Kombinácia širokej škály predmetov, nepriateľov a príbehových línií urobí z každej jednej kópie hry originál, ktorý vám zaručí jedinečný zážitok.

Hru očakávame koncom októbra!

 

Obsah hry:
  • 34 mapových dielikov
  • 4 figúrky preživších
  • 2 prehľadové listy území
  • 254 kariet
  • 242 žetónov
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Corey Konieczka
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje