Discovery Cesta za mamutmi
Televízna stanica Discovery prepožičala svoje meno edukatívnym hrám firmy EPline. To je záruka ich vysokej kvality a vzdelávacej hodnoty. Súčasťou každej hry je pokus a brožúra s mnohými informáciami vzťahujúcimi sa k pokusu a danej téme. Veľké sady okrem zaujímavých informácií a figúrok obsahujú tiež vzdelávaciu spoločenskú hru s množstvom vedomostných otázok k danej téme.  V tejto sade nájdete všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste mohli zažiť aké to je, stať sa skutočným paleontológom. Prekopajte sa cez horniny a vytiahnite na svetlo kosti najväčšieho živočícha doby ľadovej – mamuta. Z nich potom budete môcť zostaviť model jeho kostry. Krabica tiež obsahuje meter veľký plagát a 16 ilustrovaných kartičiek s informáciami o obrovských tvoroch, ktoré obývali našu planétu po vyhynutí dinosaurov.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
3D
13,99 €
Objednáme pre vás
Predajňa BA: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Televízna stanica Discovery prepožičala svoje meno edukatívnym hrám firmy EPline. To je záruka ich vysokej kvality a vzdelávacej hodnoty. Súčasťou každej hry je pokus a brožúra s mnohými informáciami vzťahujúcimi sa k pokusu a danej téme. Veľké sady okrem zaujímavých informácií a figúrok obsahujú tiež vzdelávaciu spoločenskú hru s množstvom vedomostných otázok k danej téme. 

V tejto sade nájdete všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste mohli zažiť aké to je, stať sa skutočným paleontológom. Prekopajte sa cez horniny a vytiahnite na svetlo kosti najväčšieho živočícha doby ľadovej – mamuta. Z nich potom budete môcť zostaviť model jeho kostry. Krabica tiež obsahuje meter veľký plagát a 16 ilustrovaných kartičiek s informáciami o obrovských tvoroch, ktoré obývali našu planétu po vyhynutí dinosaurov.

Obsah hry:
  • paleontologické dláto a kladivko
  • špongiu na umytie kostry
  • kriedovú horninu na vykopávky
  • skamenelú kostru (jednotlivé kosti sú ukryté v kuse horniny)
  • obrovský plagát mamuta
  • 16 kartičiek
  • návod
Parametre:
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje