Discovery Cesta za Tyrannosaurom
Televízna stanica Discovery prepožičala svoje meno edukatívnym hrám firmy EPline. To je záruka ich vysokej kvality a vzdelávacej hodnoty. Súčasťou každej hry je pokus a brožúra s mnohými informáciami vzťahujúcimi sa k pokusu a danej téme. Veľké sady okrem zaujímavých informácií a figúrok obsahujú tiež vzdelávaciu spoločenskú hru s množstvom vedomostných otázok k danej téme.  V tejto sade nájdete všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste mohli vyskúšať, aké to je, stať se skutočným paleontológom. Prekopajte sa cez horniny a vytiahnite na svetlo kosti najstrašnejšieho predátora všetkých čias  – tyranosaura. Z nich potom budete môcť zostaviť model jeho kostry. Táto krabica obsahuje tiež veľký plagát a 16 ilustrovaných kartičiek s informáciami o najnebezpečnejších dinosauroch aké žili na našej planéte.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
3D
13,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Televízna stanica Discovery prepožičala svoje meno edukatívnym hrám firmy EPline. To je záruka ich vysokej kvality a vzdelávacej hodnoty. Súčasťou každej hry je pokus a brožúra s mnohými informáciami vzťahujúcimi sa k pokusu a danej téme. Veľké sady okrem zaujímavých informácií a figúrok obsahujú tiež vzdelávaciu spoločenskú hru s množstvom vedomostných otázok k danej téme. 

V tejto sade nájdete všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste mohli vyskúšať, aké to je, stať se skutočným paleontológom. Prekopajte sa cez horniny a vytiahnite na svetlo kosti najstrašnejšieho predátora všetkých čias  – tyranosaura. Z nich potom budete môcť zostaviť model jeho kostry. Táto krabica obsahuje tiež veľký plagát a 16 ilustrovaných kartičiek s informáciami o najnebezpečnejších dinosauroch aké žili na našej planéte.

Obsah hry:
  • paleontologické dláto a kladivko
  • špongiu na umytie kostry
  • kriedovú horninu na vykopávky
  • skamenelú kostru (jednotlivé kosti sú ukryté v kuse horniny)
  • obrovský plagát tyranosaura
  • 16 kartičiek
  • návod
Parametre:
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
25,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje