Discovery Veľké egyptologické múzeum
Televízna stanica Discovery prepožičala svoje meno edukatívnym hrám firmy EPline. To je záruka ich vysokej kvality a vzdelávacej hodnoty. Súčasťou každej hry je pokus a brožúra s mnohými informáciami vzťahujúcimi sa k pokusu a danej téme. Veľké sady okrem zaujímavých informácií a figúrok obsahujú tiež vzdelávaciu spoločenskú hru s množstvom vedomostných otázok k danej téme.  Zažite vzrušenie pravých archeológov. Použite dláto a archeologické kladivko a odkryte tajomstvo pyramídy. Prečítajte si brožúru a vydajte sa na cestu do histórie. Zahrajte si spoločenskú hru a odpovedzte na vedomostné otázky z priložených kartičiek. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
3D
29,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Televízna stanica Discovery prepožičala svoje meno edukatívnym hrám firmy EPline. To je záruka ich vysokej kvality a vzdelávacej hodnoty. Súčasťou každej hry je pokus a brožúra s mnohými informáciami vzťahujúcimi sa k pokusu a danej téme. Veľké sady okrem zaujímavých informácií a figúrok obsahujú tiež vzdelávaciu spoločenskú hru s množstvom vedomostných otázok k danej téme. 


Zažite vzrušenie pravých archeológov. Použite dláto a archeologické kladivko a odkryte tajomstvo pyramídy. Prečítajte si brožúru a vydajte sa na cestu do histórie. Zahrajte si spoločenskú hru a odpovedzte na vedomostné otázky z priložených kartičiek. 

Obsah hry:
  • veľká trojrozmerná scéna
  • pyramída
  • rukopis k rozšifrovaniu hieroglyfov
  • nástroje na kopanie
  • egyptské poklady
  • kvíz (na kartičkách)
  • návod a brožúra 
Parametre:
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
25,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje