Disney Lorcana: Into the Inklands Illumineer's Trove
Toto špeciálne darčekové balenie je plné balíčkov edície Into the Inklands a všetkého, čo každý zberateľ Lorcana kariet a hlavne každý hráč, potrebuje! ! Obsahuje krabičku na uskladnenie vašich kariet, 6 rozdeľovačov, 8 booster packov (balíčkov) obsahujúcich 12 náhodných kariet edície Into the Inklands, 6 kociek na počítanie zranení a jedno "Lore" počítadlo. Ak hľadáte darček pre Lorcana nadšencov, Illumineer's Trove boxom chybu určite neurobíte! Illumineer's Trove bol silno alokovaný (dostali sme ho oveľa menej, než aký je záujem) a preto vieme dodať 1 kus na zákazníka.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10-30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
43,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Toto špeciálne darčekové balenie je plné balíčkov edície Into the Inklands a všetkého, čo každý zberateľ Lorcana kariet a hlavne každý hráč, potrebuje! !

Obsahuje krabičku na uskladnenie vašich kariet, 6 rozdeľovačov, 8 booster packov (balíčkov) obsahujúcich 12 náhodných kariet edície Into the Inklands, 6 kociek na počítanie zranení a jedno "Lore" počítadlo.

Ak hľadáte darček pre Lorcana nadšencov, Illumineer's Trove boxom chybu určite neurobíte!

Illumineer's Trove bol silno alokovaný (dostali sme ho oveľa menej, než aký je záujem) a preto vieme dodať 1 kus na zákazníka.

Obsah hry:

Krabička na karty, 6 rozdeľovačov, 8 booster packov edície Into the Inklands, 6 kociek na počítanie zranení, 1 "Lore" počítadlo

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
10-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje